Шепетівська влада дозволила підприємцям працювати, але поліція рішення вважає незаконним

Сьогодні, 14 листопада, відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, під час якого прийняли важливе для підприємців рішення: дозволили працювати суб’єктам підприємницької діяльності під час запровадженого Урядом «карантину вихідного дня». Втім, у поліції таке рішення вважають незаконним та продовжують закривати заклади, які розпочали роботу в штатному режимі.

Варто зазначити, що на території міста до 30-го листопада дозволили роботу підприємцям, які здійснюють діяльність у сфері громадського харчування, в сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, спортивних залів та ринків.

Втім, у Шепетівському відділі поліції кажуть, що таке рішення місцевої влади є неправомірним. Відтак, рейдові групи керуються Постановою від 11 листопада 2020 року № 1100 про «карантин вихідного дня», де Кабмін постановив внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно з постановою, в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада до 30 листопада 2020 року забороняється:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

  • торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;
  • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;
  • торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

5) діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів».

Відтак, полісмени сьогодні продовжують здійснювати попереджувальні заходи щодо дотримання «карантину вихідного дня» та виконання Постанови Кабінету Міністрів.

Однак, як стало відомо з власних джерел у поліції, вже завтра, 15 листопада, у вихідний день, рейдові групи діятимуть жорсткіше та вже складатимуть протоколи на підприємців, які будуть порушувати карантин. Пояснювати ж чому працювали у період заборон та не виконували вимог Уряду, доведеться у суді.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


12 коментарів до статті «Шепетівська влада дозволила підприємцям працювати, але поліція рішення вважає незаконним»

  1. Оксана Приймак коментує:

    Знаходжусь у Львові, все працює .Міська влада дозволила працювати, заборон від поліції не має. Це що інша країна? Де пояснення?

  2. В коментує:

    Може, поліція заодно і з написами-графіті адрес у Телеграмі, де різні речовини продають, побореться. Бо таких написів на стінах проспекту Миру завжди вистачає. А недавно і прямо на тротуарах з’явилися.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці