Багатодітне подружжя із Шепетівщини взяло у сім’ю трьох дітей

30 вересня Україна відзначала день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, насамперед, це свято, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною, тому не дарма, що саме в цей день троє діток, позбавлених батьківського піклування знайшли свою родину на Шепетівщині.

Так, 30 вересня на засіданні комісії з питань захисту прав дитини адміністрації прийнято рішення про створення в Шепетівському районі ще однієї прийомної сім’ї. Нею стала родина Василя та Марини Перепелиць із села Ленківці.

— Прийомні батьки виявили бажання взяти на виховання та спільне проживання трьох діток, які перебувають у державному закладі. Подружжя розуміє вікові особливості дітей, має уміння визначати їх потреби особливого віку, адже в родині виховується п’ятеро власних дітей, — про це повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці у фейсбуці.

Голова адміністрації Юрій Басюк привітав із нагоди Дня усиновлення усіх присутніх. Зазначив, що усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники заслуговують найщиріші слова подяки, адже дали кожній дитині, яка зростає у їхній сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму.

— Хай повниться дитячим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші дітки! — зазначив голова РДА Юрій Миколайович.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці