На Шепетівщині вже зібрали горох і ріпак

Зернозбиральні комбайни ТОВ «Лотівка Еліт» першими вийшли на поля Шепетівського району та розпочали збирання озимого ріпаку з тих площ, які не зачепила стихія, 17 липня.

У районі повністю зібрано озимий ріпак на площі 483,7 га при урожайності 28,1 ц/га. Найкращий урожай у ТОВ «Лотівка Еліт» 32,2 ц/га. Також завершили молотити горох на площі 145 га, при урожайності 38,1 ц/га, найбільша урожайність по ТОВ «Лотівка Еліт» 50,9 ц/га.

Розпочали збирати озиму пшеницю, її зібрано 1612 га при урожайності 72,1 ц/га. У ТОВ «Лотівка Еліт» урожайність 80 ц/га, та ФГ «Агроінвестпроект-2005» урожайність 85 ц/га, по ФГ «Левада-В» урожайність 61,7 ц/га.

Проте несприятливі погодні умови, які склалися в середині липня на території Шепетівського району, стали перепоною для проведення збиральних робіт.

Цьогоріч на Шепетівщині пройшли сильна злива та град 13 липня. Стихія завдала збитків для сільськогосподарських підприємств, зокрема, пошкоджено посіви озимого ріпаку на 80% на площі 418,9 га: ФГ «Подільський Кристал» — 82,7 га; ТОВ «Лотівка Еліт» — 328,3 га; ТОВ «СВАТ Городищенське» — 7,9 га.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Читайте у цій рубриці