Шепетівчани, ви готові до легалізації зброї?

У приміщенні Громадського Хабу, 27 липня, відбулося обговорення про легалізацію зброї в Україні. До конструктивного діалогу з містянами долучилися представники правоохоронних органів, психологи та очільники громадських організацій Шепетівки та району, засоби масової інформації.

Перед початком дебатів аудиторії запропонували переглянути фільм «Легалізація зброї в Україні. За і Проти». Після виступу експертів із поліції, військових та інструкторів обговорення продовжилося у британському форматі дебатів.

Модератор проекту Юлія Рабчевська в цікавій формі запропонувала не просто вислухати позиції за і проти, але й спробувати учасникам себе в ролі протилежної сторони.

Обговорення тривало близько трьох годин.

— Питання легалізації зброї безумовно викликає широкий резонанс у суспільстві, оскільки стосується кожного. Проведення таких заходів сприяє підвищенню правової обізнаності та громадської активності, — зазначила модератор Юлія Рабчевська.

Участь в обговоренні взяли як пересічні шепетівчани, так і представники Шепетівської районної організації ВФСТ «Колос», Шепетівського міськрайонного відокремленого регіонального підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в зоні АТО «Побратими України», ГО «ОТГ-23», Шепетівської спілки ветеранів Афганістану.

Неофіційна статистика свідчить, що в Україні більше 5 млн одиниць незареєстрованої зброї знаходиться зараз в руках невстановлених осіб. Якщо процес неможливо спинити, його треба очолити і спрямувати в безпечне легальне русло.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці