Червоний Хрест передав Шепетівській виправній колонії мило та інформаційні плакати

Нещодавно для засуджених та ув’язнених державної установи «Шепетівська виправна колонія № 98» Товариство Червоного Хреста України та Міжнародний Комітет Червоного Хреста надали інформаційні плакати, які допоможуть у формуванні безпечної поведінки. Таким чином підвищиться обізнаність осіб, що відбувають покарання у державній установі, про ефективні способи уникнення передачі вірусу COVID-19.

Також в рамках підтримки Міністерства юстиції України щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом COVID-19 у місцях позбавлення волі та відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, окрім плакатів благодійна організація надала резервний запас мила для дотримання належної особистої гігієни засуджених.

— Адміністрація державної установи «Шепетівська виправна колонія № 98» висловлює щиру подяку організаціям за надану допомогу, — йдеться у дописі державної установи.

З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, проведення прийомів громадян в державній установі «Шепетівська виправна колонія № 98» скасовується до особливого розпорядження.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці