Шепетівська ЦРЛ подала пропозицію на укладення договорів за програмою медичних гарантій

Шепетівська ЦРЛ подала пропозицію на укладення договорів за програмою медичних гарантій

Як зазначають в Хмельницькій ОДА, до контрактування з НСЗУ готові близько 85 % спеціалізованих медичних закладів області, з них 37 вже подали пропозиції про обслуговування за програмою медичних гарантій.

94 % спеціалізованих медичних закладів перетворено на комунальні некомерційні підприємства. Станом на 20 лютого 37 медичних закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу, подали пропозиції до Національної служби здоров’я України для укладання контрактів. Загальна кількість цих пропозицій про обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році за різними групами послуг — понад 220.До контрактування з НСЗУ готові близько 85 % спеціалізованих медичних закладів. Хмельниччини, з них 37 вже подали пропозиції про обслуговування за програмою медичних гарантій. 94 % спеціалізованих медичних закладів перетворено на комунальні некомерційні підприємства. Станом на 20 лютого 37 медичних закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу, подали пропозиції до Національної служби здоров’я України для укладання контрактів. Загальна кількість цих пропозицій про обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році за різними групами послуг — понад 220.

Про це під час наради з підготовки до укладення договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року повідомила директор Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця. За словами пані Мар’яни, Хмельниччина дуже активно включилася в цю роботу, а тому можна сподіватися, що всі 50 спеціалізованих закладів області встигнуть до 28 лютого подати заявки на контрактування з НСЗУ.

Шепетівська ЦРЛ подала пропозицію на укладення договорів за програмою медичних гарантій

Захід відбувся за участі представників МОЗ, НСЗУ, проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», власників закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу, керівництва Хмельницької ОДА та керівництва закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу у регіоні. Учасників наради було поінформовано про подальші кроки у трансформації фінансування медичної галузі в Україні, в тому числі на місцях.

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет зазначив:

— Сьогодні ми виходимо на фініш одного із найважливіших етапів медичної реформи. З 1 квітня наша система охорони здоров’я почне працювати за новими правилами. Змінюється філософія фінансування закладів охорони здоров’я. Я впевнений, що ця реформа і в нашій області, і в Україні в цілому, буде успішною, адже в її основі лежать європейський досвід та найвищі стандарти надання медичної допомоги. Матеріальний стан закладів, оснащення за табелем відповідно до галузевих вимог та їх утримання і в подальшому залишатимуться завданням місцевих органів влади, і ми чітко розуміємо свою відповідальність. Докладемо усіх зусиль, щоб Програму медичних гарантій було запроваджено на усіх рівнях медичної допомоги. Також ми вдячні Національній службі здоров’я України та Західному міжрегіональному департаменту НСЗУ за постійну консультативну допомогу та супровід цього цього процесу.

Директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця зауважила:

— Головне завдання Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ — надавати інформаційну, консультаційну, юридичну підтримку закладам охорони здоров’я та аптечним закладам, партнерам НСЗУ, інформувати пацієнтів, лікарів та керівників закладів про подальшу трансформацію системи охорони здоров’я. У 2020 році наше завдання — максимально сприяти впровадженню в повному обсязі програми медичних гарантій в регіоні.

Шепетівська ЦРЛ подала пропозицію на укладення договорів за програмою медичних гарантій

Загальна готовність спеціалізованих медичних закладів Хмельницької області до контрактування з НСЗУ (за усіма показниками) — близько 85 % У регіоні автономізовано майже 94 % спеціалізованих медичних закладів. Комп’ютеризовано — близько 78 %, зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) — 94 %, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) — 94 % спеціалізованих медичних закладів. КЕП — кваліфікований цифровий підпис отримали близько 84 % медичних працівників, яких буде залучено до виконання договору з НСЗУ.

— Шепетівська центральна районна лікарня також подала свою пропозицію на 17 гарантовано оплачуваних державою медичних послуг, — прокоментувала Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ.

Нагадаємо, що Шепетівська ЦРЛ увійшла до десятки опорних закладів Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДва спортивні об’єкти на Шепетівщині можуть реалізувати державним коштом
У Шепетівському районі вчителі отримають майже 400 ноутбуків
Що варто знати жителям Хмельниччини про кір та вакцинацію проти кору
Перший «Активний парк» відкрили на Хмельниччині
Буде два джерела фінансування кисневих станції для лікарень Шепетівщини
Мешканців Шепетівщини запрошують на військову службу за контрактом

Читайте у цій рубриціДля маленьких нетішинців збудують садочок за 67 мільйонів гривень 
Як автостанція у Славуті здійснює перевезення
У Шепетівському районі 8 гектарів ландшафтного парку незаконно передали у приватну власність
Поблизу Нетішина зимують лебеді навіть із Болгарії
Представники консультативної місії Євросоюзу побували у Шепетівському відділі поліції
У Шепетівці двоє випили пиво посеред магазину, бо їм відмовилися його продати