До нового року мешканці 10 вулиць Судилківської ОТГ будуть із централізованим водопостачанням

У Судилківській ОТГ, що на Хмельниччині, в розпалі роботи з будівництва зовнішніх мереж питного водогону. Відтак, у домівках мешканців кількох вулиць села Судилкова вже до кінця року з’явиться важливий природний ресурс. Адже в останні роки ситуація виникла критична: криниці міліли, а подекуди вода зникала взагалі.

Загалом, будівництво водогону ведеться в рамках Програми «Питна вода Хмельницької області» на 2008–2020 роки. Цьогоріч сільська рада вже отримала кошти на його зведення у розмірі близько 1 мільйон 400 тисяч гривень. До кінця року очікується ще один транш.

— Забезпечення водою населення Судилківської ОТГ — одне з пріоритетних завдань, — наголошує голова ОТГ Тетяна Котик. — Його вирішення необхідне для збереження здоров’я населення та підвищення рівня життя.

Адже в разі зменшення кількості якісної питної води є потенційна загроза ускладнень санітарно-епідеміологічної ситуації.

Отож, у найближчому майбутньому централізованим водопостачанням будуть забезпечені мешканці таких вулиць: Шевченка, частково Гагаріна, Сонячна, Молодіжна, Пономарчука, Горького, П’яскорського, Тітова, Шкільна та Князя Володимира. Надалі у планах поступово організувати подачу води й на інші вулиці.

За використання природного ресурсу мешканцям варто буде сплачувати кошти.

— Наразі в процесі обговорення створення комунального підприємства з водопостачання та водовідведення, яке встановить лічильники та затвердить тариф на користування, — розповіла про умови Тетяна Миколаївна.

Поділитися посиланням5 коментарів до статті «До нового року мешканці 10 вулиць Судилківської ОТГ будуть із централізованим водопостачанням»

 1. 👍👍👍

 2. Алла Азаренкова коментує:

  А іншим селам ОТГ воду ?

 3. Lozinskiy Ihor коментує:

  Да это глупо там у каждого колодец возле хаты с насосом. Это не куда деть деньги.

 4. Vaseilevich Natasha коментує:

  Коли це в Михайлючці буде такий водогон….??!!!біда коли води не має!!!

 5. Владимир Монтач коментує:

  А ціна за літр води – як за літр пива … – Думайте .


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці