У Шепетівській виправній колонії відбулося Свято знань

З цього приводу на урочистий старт освітнього процесу в державну установу «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» завітали заступник голови спостережної комісії Бабіч В. Б. та заступник начальника установи із СВПР підполковник внутрішньої служби Семенчук В. В. Про це йдеться у дописі «ШВК № 98» у фейсбуці.

Також були присутні директор Шепетівського навчального центру Новіцький В. В., директор вечірньої загальноосвітньої школи II — III ступенів Рибак В. І. та викладачі навчального центру.

Держава з розумінням поставилась до майбутнього людей, які навчаються саме в таких закладах, давши їм змогу здобути освіту. Перебуваючи за ґратами, маючи зовсім не шкільний вік, люди, які на даний час позбавлені волі мають шанс наздогнати втрачені можливості для реалізації тих чи інших цілей у здобутті знань.

Всього до вечірньої загальноосвітньої школи II–III ступенів залучено 46 засуджених або 100 % від тих, які не мають освіти, та 60 слухачів до Шепетівського навчального центру.

На завершення урочистостей заступник начальника установи із СВПР підполковник внутрішньої служби Семенчук В. В. подякував викладацькому колективу за гарно організований захід, а учням побажав гарних здобутків у навчанні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці