На Шепетівщині з’ясовували, чому пенсіонери вчасно не отримують субсидії через «Ощадбанк»

У приміщенні Шепетівської районної державної адміністрації відбулася 2 липня нарада за участю представників АТ «Ощадбанк», сільських рад та об’єднаних територіальних громад. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії з 1 січня 2019 року, субсидія виплачується у грошовій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між АТ «Ощадбанк» та виконавцями комунальних послуг. Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 62 запроваджено виплату субсидій у грошовій готівковій шляхом перерахування коштів на ПФУ чи АТ «Ощадбанк».

Під час засідання було обговорено проблеми, які виникли під час виплати житлових субсидій, а також порядок взаємодії управління соціального захисту населення АТ «Ощадбанк».

— Останнім часом велика кількість мешканців району, особливо пенсіонерів, звертається з проблемами щодо виплати коштів субсидії через відділення «Ощадбанк». Станом на 02.07.2019 залишаються невиплаченими кошти житлової субсидії для громадян, які звернулись за призначенням субсидії з 01.01.2019, — зазначила начальник управління соціального захисту населення Ліліана Танасієнко.

Заступник начальника Шепетівського відділення АТ «Ощадбанк» Світлана Шадюк повідомила, що всім громадянам будуть відкриті карткові рахунки, на які поступлять неотриманні кошти. Громадяни отримають СМС-повідомлення про час та місце отримання коштів. Наголосила, що всю інформацію громадяни особисто можуть отримати за номером телефону «гарячої лінії» Ощадбанку 0-800-210800.

Під час наради присутні обговорили питання отримання коштів субсидії по дорученню, а також у разі смерті одного із членів домогосподарства. Вирішили повторно провести роз’яснення серед населення щодо виплат субсидій у грошовій готівковій та безготівковій формі.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці