Шепетівська ЦРЛ за крок до госпітального округу

Шепетівська ЦРЛ за крок до госпітального округу

28 квітня у Шепетівській районній лікарні підбили підсумки роботи та обговорили плани на рік. Під час зібрання координаційної ради з питань охорони здоров’я головний лікар Валентина Савчук не лише звітувала, але й дякувала.

— Вперше за багато років допомагали лікарні всі представники влади. Жоден, до кого зверталися, не відмовив, — зазначила головний лікар. — Завдяки вагомій підтримці керівників міської та районної рад, райдержадміністрації, депутатів, благодійників, спонсорів досягнуто позитивних зрушень у роботі закладів охорони здоров’я краю. Шепетівська ЦРЛ розробила комплексний план щодо поліпшення надання медичних послуг, здійснила капітальний ремонт окремих відділень. Завдяки спільним зусиллям залучили для розвитку медицини найбільшу суму коштів за останні роки — 9,5 мільйонів гривень позабюджетних коштів.

У Шепетівському районі проживає 76 тисяч населення, з них 39% у сільській місцевості. Обсяг видатків 542 гривні на 1 мешканця. Видатки на медикаменти з розрахунку на 1 ліжко/день становить 12,55 гривень, у дитячому відділенні — 14,88 гривень.

— Та в планах лікарні все таки є втілити у життя програму «Про безкоштовне лікування учасників антитерористичної операції та бойових дій». Також маємо намір розробити та затвердити програму «Про безкоштовне надання невідкладної медичної допомоги дітям протягом перших 3-х діб», — продовжила Валентина Миколаївна.

До того ж, упродовж 2016 року у Шепетівській ЦРЛ провели реконструкцію та капітальний ремонт палат та санвузла хірургічного відділення, капітальний ремонт боксованої половини інфекційного відділення та гематологічного відділу клініко-діагностичної лабораторії, покрівлі гаражів, виконувалися поточні ремонти відділень. Також утеплили дахи та фасади корпусів, замінили вікна і двері, закупили лікувальне та діагностичне обладнання, меблі, м’який інвентар.

На завершальній стадії утеплення фасаду та заміна даху корпусу дитячого відділення та дитячої поліклініки. Зазначені роботи виконуються на виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку (близько 2,5 млн грн), з районного бюджету (близько 500 тис. грн) та ті, що отримали за сприяння народного депутата України Романа Мацоли. А це ще понад 5 млн грн додаткових коштів.

Незважаючи на підтримку влади та фінансову допомогу благодійників, заклад все ще потребує діагностичного устаткування, такого як мамограф, ректосигмоскоп, велоергометр тощо.

— Є вже Постанова Кабінету Міністрів України про те, що на базі нашої лікарні в перспективі має бути госпітальний округ. Оскільки тут знаходитиметься лікарня інтенсивного лікування, то важливо, аби зміцнювалася матеріально-технічна база закладу та покращувалася якість надання медичних послуг, — сказала Валентина Савчук.

Під кінець зібрання очільниця райлікарні висловила подяку всім благодійникам та посадовцям, що допомагають головному закладу охорони здоров’я Шепетівщини. Всім благодійникам медперсонал лікарні вручив подяки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДіяльність ОУН у Проскурові на початку німецько-радянської війни
Від Шепетівки до Кам’янки вирубують порослі на узбіччі та розбирають старі дорожні знаки
Шепетівкаводоканал показав як працюють його очисні споруди 
У Шепетівці розгорівся скандал між пенсіонером та зоозахисницею, яка годувала безпритульних тварин
У Шепетівці біля магазину «Монетка» викрили чоловіка, який збував метадон
У Шепетівці 79-річного чоловіка знайшли мертвим у власному помешканні

Читайте у цій рубриціСлавутчани здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я — спортивна сім’я»
Нетішинці з 1 січня платитимуть за воду дорожче
В Ізяслав навідалися благодійники з Великобританії
Нетішин переймає досвід будівництва водогонів у Теофіполі
У Славуті комунальники стали на захист майна від вандалів
Шепетівській багатопро­фільній лікарні подарува­ли холодильники для вакцин та постіль