У власників земельних паїв є законне право обирати орендаря на свій розсуд

У власників земельних паїв є законне право обирати орендаря на свій розсуд

ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій», яка працює на теренах Шепетівського та Красилівського районів, активно запрошує власників земельних паїв, у яких закінчується договір оренди землі у 2019–2020 роках, до співпраці.ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» займається вирощуванням сільськогосподарських культур: зернових, бобових та насіння олійних культур. Засновники агрофірми — два аграрії з Шепетівщини — Микола Дячук та Олексій Сидорчук, які мають 14-річний досвід роботи в сільськогосподарській сфері (їх родинне коріння походить із сіл Ленківці та Коськів). Агрофірма має досить молодий, проте, досвідчений колектив.

Конкуренти-аграрії не сплять

Сьогодні аграрії-конкуренти вдаються до будь-яких способів, аби не втратити ділянки родючої землі, термін договору оренди яких закінчується у 2019–2020 роках. Отож, у попиті як нові схеми, так і класичні — давно перевірені.

Сільські жителі наскільки працьовиті — настільки довірливі

Нещодавно власники земельних паїв Шепетівського району почали масово отримувати поштою листи з новими договорами, або ж додатковими угодами до договору оренди землі від попередніх орендарів. Зміст листа такий, ніби орендодавці зобов’язані підписати договір лише з попереднім орендарем. Мотивують попередники це своїм першочерговим правом заключити договір оренди землі. Втім, вдаватися до таких провокацій та ставити підписи, не обдумавши, — не варто!

Також поширеним способом «агітації» є пряма співпраця зацікавлених осіб із людьми, зокрема, похилого віку, які не надто обізнані юридично. Мешканці сіл, довіряючи орендарям та, сподіваючись на їх добросовісність, підписують новий договір, навіть не читаючи його.

Однак, за таку легковажність та довірливість можна поплатитися найціннішим — землею, частку якої заробляли десятиріччями своєю кропіткою та важкою працею. Адже в договорі оренди можуть бути прописані пункти, які передбачатимуть або довготривалий термін оренди (до прикладу, — 49 років), або ж передачу земельної ділянки у постійне користування орендаря після кількох років оренди, тобто фактично її продаж. Найбільш довірливі віддають малознайомим людям навіть власні документи — сертифікат чи державний акт на землю. В підсумку, можна залишитися не лише без грошей за орендовану землю, а й взагалі без ділянки!

Юристи ТОВ «Агрофірма «Подіський Аграрій» вже зараз активно надають юридичні роз’яснення, здійснюють підтримку та супровід мешканців сіл, оскільки розуміють, що не всі обізнані в юридичних тонкощах та легко можуть «потрапити на гачок» до шахраїв чи недобросовісних орендарів. Однак, незнання закону не звільняє від відповідальності. Тому будьте уважні та обережні, — після поставленого підпису важко буде щось змінити!

Коли орендарі не можуть утримати першість на ринку землі законними шляхами та різними видами тиску, то вдаються й до більш радикальних методів — підроблюють підписи в договорах оренди землі. Таким чином ошуканих пайовиків позбавляють законного права на вибір орендаря та гідних умов!

Отож, аби допомогти людям відновити справедливість, юристи агрофірми подають позови по сільських радах щодо підроблених підписів.

Всі вище перераховані дії аграріїв протизаконні, але не безпідставні. Адже вони розуміють, що в умовах чесної конкуренції можна втратити гектари землі, на якій за десятки років «сколотили» мільйонні статки. До того ж, вони враховують, що на сьогоднішній день дрібні фермерські господарства пропонують пайовикам вищу орендну плату та розраховуються набагато швидшими темпами.

Підписувати чи не підписувати договір оренди землі — ваше право!

«Ні!» — земельному рабству!

Орендарі, з якими пайовики не бажають продовжувати договір оренди землі, не мають право вдаватися до тиску на людей. Зокрема, не повинні залякувати орендодавців та погрожувати невиплатою за паї, якщо той не продовжить із ними оренду землі. Орендар зобов’язаний виплатити кошти згідно з укладеним договором. Також трапляються випадки, коли погрожують судами в разі відмови продовжити договір. Однак, «вестися» на такі погрози з боку орендарів теж не варто. Шантаж такого роду є аморальним, непорядним та безпідставним! Пам’ятайте: при закінченні договору оренди ви маєте право прийняти рішення та обирати, з ким надалі укладати договір! Це — ваш вибір! Ніхто не має права примусити вас підписати додаткову угоду до договору оренди землі, якщо ви вирішили не продовжувати його з попереднім орендарем!

Чи відшкодовує пайовик витрати, що поніс орендар після закінчення договору оренди?

Після закінчення терміну дії договору орендодавець не відшкодовує витрати, які поніс орендар під час оренди землі.

Вірте не обіцянкам, а конкретним результатам!

Земля — найвища цінність! Тому перед підписанням будь-якого паперового договору оренди землі проаналізуйте, чи влаштовує попередній орендар, вивчіть його діяльність, зверніть увагу на дотримання обіцянок та пунктів, прописаних у документі, обговоріть умови оренди з дітьми, внуками, з компетентними, не зацікавленими особами. Врахуйте, чи в належні терміни була здійснена оплата за користування землею, та чи задовольнила вас сума в грошовому чи зерновому еквівалентах. Згадайте, на скільки легко було «достукатися» до орендаря, коли вам вкрай необхідна була допомога та підтримка. Зверніться за кваліфікованою правовою допомогою до адвоката чи юриста.

ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» цінує своїх пайовиків

Саме тому тут створили найкомфортніші умови своїм найціннішим та найголовнішим партнерам — пайовикам.

Вчасна виплата — «золоте» правило аграріїв

Агрофірма «Подільський Аграрій» однією із перших в районі почала проводити розрахунок із пайовиками за 2018 рік. Станом на 1 жовтня 2018-го року абсолютно всі пайовики отримали розрахунок за користування землею у повному обсязі. І це попри те, що в договорі оренди землі зазначений термін розрахунку до 1-го листопада. Загалом, по району до нового року зі своїми орендодавцями розрахувалися навіть найдрібніші фермери. Адже знають, що земля — основа добробуту, тому і розрахунок повинен бути з людьми вчасний. Однак, на теренах Шепетівщини є орендарі, які лише «годують» пайовиків обіцянками. Селяни сподівалися отримати чесно зароблені кошти, принаймні, перед різдвяними святами. Втім, недобросовісні орендарі ще й досі не виплатили людям гроші за оренду земель. І це, не зважаючи на той факт, що визначений час розрахунку, — до 1-го лютого, теж давно сплив.

Ми пропонуємо

ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» й надалі проводить укладання договорів оренди з власниками земельних паїв! Пропонує орендну плату одну з найвищих у регіоні — 11 % від нормативно-грошової оцінки землі.

Орендна плата щороку збільшується, оскільки враховується індекс інфляції та коефіцієнт індексації.

Розрахунок за оренду землі відбувається до 1 листопада. До того ж, розраховуються тут лише добірним зерном високої якості. До прикладу, ринкова вартість однієї тонни пшениці, яку отримують люди, становить 4000 гривень, кукурудзи — 3000 гривень, ячменю — 4000 гривень.

Договір оренди земельної ділянки укладається терміном на 10 років. Проте через 5 років орендодавець має право розірвати договір з орендарем в односторонньому порядку, без отримання згоди підприємства на таке розірвання.

Додатковий бонус при співпраці

При укладенні договору кожен власник земельної ділянки отримає одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7000 гривень.

Крім того, при укладенні договору з кожним орендодавцем проводиться ще й укладання додаткової угоди. Вона передбачає:

 • 1000 гривень — допомога при народженні дитини в сім’ї кожному пайовику, де з’явилася дитина (діти, внуки);
 • 1000 гривень — виплата при похованні у випадку смерті члена родини першого ступеня спорідненості (батько, мати, один з подружжя або дитина) кожному пайовику;
 • 5000 гривень — допомога сім’ям бійців, які загинули в зоні АТО;
 • 500 гривень — допомога на оранку або культивацію городів;
 • 200 гривень — соціальні виплати до новорічно-різдвяних свят та Великодня;
 • Безкоштовний юридичний супровід та переоформлення спадщини, сертифікатів тощо за рахунок Товариства.

Безкоштовна юридична допомога в земельних питаннях

При бажанні пайовика укласти договір із ТОВ «Агрофірма «Подільський Аграрій» юристи товариства допоможуть стягнути заборгованість із попереднього орендаря через суд та штрафну пеню. Якщо не буде розрахунку за оренду землі, на якій орендар заробляє чималі кошти, — це стане підставою розірвання договору оренди в судовому порядку. Окрім того, зобов’яжуть виплатити моральну компенсацію. Також у разі невиплати паю попереднім орендарем — агрофірма проведе розрахунок за нього.

Безкоштовно допомагаємо переоформити спадщину.

Товариство також надає безкоштовний юридичний супровід та відшкодовує витрати по оформленню спадкових прав орендодавця на землю.

Надаємо консультації з земельних питань та договірних зобов’язань.

Земля — ваша власність, пам’ятайте про це !

У власників земельних паїв є законне право обирати орендаря на свій розсуд

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «У власників земельних паїв є законне право обирати орендаря на свій розсуд»

 1. “Сварог”, – ганьба, геть зі сцени!!!

 2. А ви не в курсі, де ці “засновники” сколотили свій капітал? Не на наших бува паях?

  • Микола Дячук коментує:

   Шановна Валентина Миколаївна на мою думку, Вам як Старості села Серединці та Березна у першу чергу потрібно думати, писати та переживати за те що до цього часу жителям села Серединці, Березна не виплатили їхнє кровне, оренду за землю на які заробили капітал власники Сварога .
   Ваши селян, які вас обирали на виборах ОБДУРИЛИ!, люди неможуть до цього часу отримати те на що заслуговують .
   Вашого селянина який важко живе в селі точніше існує обібрали, А ВИ ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ТА ПРАВО ЛЮДЕЙ думаєте (що в кого та де взялося).
   Що Ви зробили щоб допомогти вашим пайовикам????
   Як ви їм допомогли ????
   Виж на утримані людей, тих хто платить податки, не забувайте за ЦЕ!, маєте Горою за них стояти, а не дешеві коментарі писати.
   Я більш як впевнений нічого не зробили!
   МИ в свою чергу нікого не обманули , порядно розрахувалися ще у вересні 2018, сплатили податки .
   Які до цього часу ще несплачені підприємствами корпорації для ОТГ.
   Чому за це мовчите????
   Усі фермери району розрахувалися з людьми лише Сварог неможе 38 млн грн віддати власникам земляних паїв. Врожай сварог зібрав ще півроку тому.
   Просте питання, де людське?????
   Якщо є питання особисто у Вас набирайте мене. Вам детально усе розкажу.
   На цьому тижні буде схід села Серединці. Прозвітуєте перед людьми що особисто ви зробили для них.
   Я думаю буде що сказати громаді.
   До зустрічі.

 3. Іван коментує:

  Засновники Сварога брати Буряки, сколотили свій капітал на людських землях. В моєї матері є земля в Сварозі .
  До цього часу за оренду не розрахувалися хоча матір чекала до нового року після до Різдва Христового після до 1 лютого 2019 року як в договорі та як обіцяли . Але до цього часу з жалких 7 тисяч дали лише 10 лютого лише 1 тисячу.
  Заробити заробили, а людей кинули.
  👎👎👎
  ГАНЬБА!

 4. Вова Козачук коментує:

  не орендарям землю відавати а самим обробляти тоді буде толк

 5. Sydorchuk Oleksiy коментує:

  Валентина Лисенко, ніхто нікого не заставляє віддавати силоміць паї в оренду, ми пропонуємо умови співпраці і якщо вони підходять пайовщикам, тоді і заключається договір оренди.
  А на рахунок «сколотили свій капітал», я думаю вам теж ніхто не забороняє запропонувати людям гарні умови співпраці, взяти паї в оренду, і на цих паях «сколотити свій капітал».

 6. Голый Вася коментує:

  Обманули?
  Ну, так пишите заяву в прокуратуру. Статья о мошенничестве найдётся.

  А если Сварог купил прокуратуру – подавайте в суд.

  И не надейтесь, что Сварог заплатит в ближайшее время. Они бешенные деньги сейчас вбухали в выборы нового президента, который должен их крышевать в будущем, и отмазывать от тюрьмы. Ну, нет у них сейчас свободных денег. Поэтому, добровольно не заплатят.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЩо потрібно зробити, аби продати пай
У Шепетівському районі селянам урвався терпець
Микола Дячук: «Пайовикам треба годити та виплачувати достойну орендну плату»
На допомогу шепетівсь­ким комунальникам виїхала спецтехніка благодійників
Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити
Актуально для пайовиків Хмельниччини: як оформити спадщину на земельну частку

Читайте у цій рубриціНовий шкільний автобус придбано для ліцею Ізяславщини
Двом жінкам Шепетівського району присвоїли звання «Мати-героїня»
На Білогірщині жінка під час купівлі дров наткнулася на шахраїв
Коли буде тепло у Славуті?
Батька, який зник на заробітках, суд оголосив померлим
На Полонщині у чоловіка знайшли наркотики у великих розмірах