Депутати районної ради готові передати лікарні в підпорядкування міської влади

Про звернення депутатів Шепетівської районної ради до депутатів міської ради та, зокрема, міського голови, щодо надання згоди на прийняття закладів охорони здоров’я йшлося під час чергової сесії райради сьогодні, 21 грудня.

Депутати висловили думку, що не проти передачі медзакладів вторинного рівня, але у випадку, якщо мова йде про обидві лікарні.

— … Просимо акцентувати увагу, що комунальна організація Шепетівська центральна районна лікарня та комунальна організація Вузлова лікарня станції Шепетівка здійснюють медичне обслуговування 64 % та 82 % жителів міста Шепетівки. Крім цього, зазначені медичні заклади здійснюють свою діяльність на території міста, а не району. З огляду на це, Шепетівська районна рада пропонує Шепетівській міській раді надати згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Шепетівського району до комунальної власності територіальної громади міста Шепетівки медичних закладів вторинного рівня… Також просимо зважити на той факт, що передача до комунальної власності територіальної громади міста лише одного закладу, а саме комунальної організації Вузлова лікарня станції Шепетівка, є неможливим та недоцільним. Оскільки, на сьогоднішній день остання перебуває в процесі припинення в результаті реорганізації шляхом приєднання до комунальної організації Шепетівська центральна районна лікарня. А відтак, майно, права та обов’язки вузлової лікарні перебувають в стані передачі її правонаступнику згідно з рішенням Шепетівської районної ради від 11 травня 2018 року, — зачитав текст звернення юрист Шепетівської райради.

Всі присутні депутати одноголосно проголосували «за» підтримку такого звернення.

Нагадаємо, шепетівські медики в 2019 році матимуть дефіцит бюджету із заробітної плати, а медики вузлової лікарні півдня ходили між районною та міською радою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Депутати районної ради готові передати лікарні в підпорядкування міської влади»

 1. Жека Широкий коментує:

  да супер, тепер районної лікарні небуде??? якщо передадуть міській раді то буде міська лікарня, безпридєл.

 2. Igor Bakuta коментує:

  Як грощі прийшлось платити, то й про місто згадали.

 3. Віктор Д. коментує:

  Не приймуть у місто, сибірський гуцол Одуд там нічого не зароблять.

 4. Юрій Кислюк коментує:

  Якщо діяти за логікою районоої ради, а саме що лікарні на території міста то і утртмувати їх має міто. Тоді нехай райрада переносить свою діяльність десь в район, звільгяє площі в центрі міста і передає їх місту.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці