Для створення карти перспективного розвитку опитають усіх мешканців Шепетівського району

Сьогодні, 4 грудня, у залі Шепетівської районної ради відбулося засідання Ради регіонального розвитку. На цей захід зібралися очільники району, голови сільських рад та ОТГ, керівники структурних підрозділів, керівники підприємств, установ і організацій, представники бізнесу, медики.

В ході засідання голова райдержадміністрації Роман Підопригора підсумував результати роботи та здобутки за період 2015–2018 років і розповів про важливі проекти, які втілюються в життя у зв’язку з децентралізацією. Серед досягнень — успіхи у сфері освіти, медична реформа та розбудова громад.

— Основна задача Ради регіонального розвитку — це скласти бачення стратегічного розвитку нашого району на 2019–2021 роки, — зазначив під час виступу голова РДА Роман Підопригора.

Однак, головною умовою та навіть вимогою Президента є викладення бачення звичайних мешканців, а не посадовців. Отож, вже незабаром, аби визначити найбільш актуальні, пріоритетні та болючі питання кожного населеного пункту: від ремонту доріг і до побудови нових закладів та навіть проекти, які передбачають залучення інвесторів, буде створено робочі групи, куди включать всіх керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та представників держорганів. Саме вони будуть відвідувати всі села району та спілкуватися з людьми.

— Після того, як ми відвідаємо всі населені пункти району й сформуємо бачення жителів на подальший стратегічний розвиток, вони будуть оброблені районною державною адміністрацією та затверджені у вигляді карти Перспективного розвитку району, — зазначив Роман Борисович.

В подальшому така карта увійде в карту області та, відповідно, буде складена в загальноукраїнську карту стратегічного розвитку України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Для створення карти перспективного розвитку опитають усіх мешканців Шепетівського району»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці