Шепетівська корпорація «Сварог Вест Груп» святкує 15-ліття першого підприємства

29 вересня 2003 року — день створення надпотужного підприємства — ТОВ «Лотівка Еліт», яке стояло у витоків Корпорації «Сварог Вест Груп». Компанія дала роботу сотням працівників, започаткувала ведення відповідального агробізнесу, дозволила мільярдам насінин прорости, які безмежно тішили і продовжують радувати чудовими врожаями. На сьогодні тисячі гектарів полів Шепетівщини та Полонщини обробляються сучасною технікою, успішно впроваджуються технології точного землеробства та виважена сівозміна, відбувається конструктивний діалог з орендодавцями.

Колектив підприємства ТОВ «Лотівка Еліт» — душа, що натхненно рине до роботи, починаючи від інженерів, механізаторів, водіїв, агрономів до адміністративного персоналу. Свою історію компанія творить на чолі з професійним керівником — Іваном Івановичем Кляпом, адже саме завдяки йому завжди поряд із ТОВ «Лотівка Еліт» успіх та авторитет серед партнерів, що підтверджується нагородами та почесними відзнаками.

— Успішних результатів не вдалося б досягнути, якби не команда фахівців підприємства. Адже саме завдяки їм ТОВ «Лотівка Еліт» нарощує свої виробничі потужності, демонструє серйозні та швидкі темпи розвитку. Це приклад того, що в Україні можна робити бізнес, який може бути успішним, — зазначив Іван Кляп, директор ТОВ «Лотівка Еліт».

Слова побажань від усієї душі до колективу ТОВ «Лотівка Еліт» підприємству Корпорації «Сварог Вест Груп».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Шепетівська корпорація «Сварог Вест Груп» святкує 15-ліття першого підприємства»

  1. Sveta Lukomskay коментує:

    КляпІ.І – людина з великої літери,успіху Вам та підтримки односельців👏💶🕊

  2. Petro Gurskij коментує:

    ЩАСТЬЯ ,ЗДОРОВЬЯ ,ПІДТРИМКИ ТА УСПІХІВ У ВАШІЙ НЕ ЛЕГКІ ПРАЦІ !!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці