На Шепетівщині спланували відзначення Дня незалежності

Сьогодні, 16 серпня, відбулось чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провели перший заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник, щоб остаточно скоординувати дії відповідальних за святкування та до деталей уточнити готовність проведення районних заходів на належному рівні. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Участь у засіданні взяли голови Грицівської та Судилківської ОТГ, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районного будинку культури.

Заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко повідомила, як саме буде проходити святкування і основні заходи, які відбуватимуться у районі.

Так, зокрема, 23 серпня планується проведення церемонії урочистого підняття Державного Прапора України. Після підняття жовто-блакитного стягу пройдуть урочистості до Дня Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Також в рамках засідання обговорено технічні моменти участі делегації Шепетівського району в обласному заході до зазначеної дати, який відбудеться 24 серпня у місті Хмельницькому.

В ході засідання враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення 27-ої річниці незалежності України. Були дані конкретні доручення та встановлені терміни їх виконання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці