У Шепетівському районі шукали нелегалізованих працівників

З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам обстежили об’єкти господарювання, які знаходяться на території сіл Корчик, Хутір та Романів Шепетівського району. Про це повідомила Шепетівська РДА.

Протягом дня робочою групою у складі: першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, головного державного ревізора-інспектора Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ірини Добрикової, головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області Катерини Сулімко, дільничного офіцера поліції Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Андрія Лесюка, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності.

Під час обстежень у одного із підприємців в с. Хуторі виявлено неоформленого найманого працівника. Даного роботодавця зобов’язано оформити трудові відносини згідно з чинним законодавством.

Під час проведення відвідувань об’єктів господарювання найманим працівникам були роздані відповідні пам’ятки щодо детінізації населення та проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин.

За результатами виїзду робочої групи проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. Роботодавцям наголошено про оперативне усунення вказаних недоліків.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці