У Шепетівському районі шукали нелегалізованих працівників

З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам обстежили об’єкти господарювання, які знаходяться на території сіл Корчик, Хутір та Романів Шепетівського району. Про це повідомила Шепетівська РДА.

Протягом дня робочою групою у складі: першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, головного державного ревізора-інспектора Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ірини Добрикової, головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області Катерини Сулімко, дільничного офіцера поліції Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Андрія Лесюка, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності.

Під час обстежень у одного із підприємців в с. Хуторі виявлено неоформленого найманого працівника. Даного роботодавця зобов’язано оформити трудові відносини згідно з чинним законодавством.

Під час проведення відвідувань об’єктів господарювання найманим працівникам були роздані відповідні пам’ятки щодо детінізації населення та проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин.

За результатами виїзду робочої групи проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. Роботодавцям наголошено про оперативне усунення вказаних недоліків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці