В Ізяславській ТГ прийняли бюджет на наступний рік та перейменували 18 вулиць

В Ізяславській ТГ прийняли бюджет на наступний рік та перейменували 18 вулиць

Минулої п’ятниці, 22 грудня, відбулося засідання сорок дев’ятої сесії Ізяславської міської ради Шепетівського району 8 скликання, яке провів міський голова Сергій Шлегель.

На початку пленарного засідання голова Ізяславської міської виборчої комісії проінформувала про реєстрацію наступного депутата Ізяславської міської ради за черговістю кандидата в депутати в єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від Хмельницької обласної організації політичної партії «Сила і Честь» — Павлюка Володимира Андрійовича.

На порядок денний сесії було винесено 56 питань.

Головне питання — бюджет Ізяславської міської територіальної громади на 2024 рік — представив начальник фінансового управління Ізяславської міської ради Сергій Журавель. Прийняттю бюджету передувала кропітка робота: консультації, обговорення, засідання депутатських комісій, засідання виконавчого комітету.

Складання проєкту місцевого бюджету на 2024 рік здійснювалося з дотриманням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, з урахуванням прийнятих законодавчих змін та Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік». При формуванні бюджету також враховано і правовий режим воєнного стану, підвищення розмірів державних соціальних стандартів, суттєве зменшення субвенцій та дотацій з державного бюджету до місцевого.

«Бюджет громади у 2024 році буде складним, його виконання потребуватиме значних спільних зусиль структурних підрозділів міської ради, депутатів міської ради, розпорядників коштів, бізнесових структур, громадськості в цілому», — зазначила Ізяславська міська рада.

У бюджеті у першу чергу закладено фінансування захищених статей. Це виплати заробітних плат бюджетникам, оплата енергоносіїв та комунальних послуг. Передбачені кошти на реагування на виклики воєнного часу — посилення обороноздатності країни (підтримку Збройних Сил України, територіальної оборони, родин загиблих Героїв).

На сьогодні бюджет 2024 року є бюджетом першочергових потреб, а не розвитку, і це зрозуміло. Попри це, він є збалансованим за доходами та видатками та є соціально спрямованим.

Крім того, депутати міської ради позитивно проголосували за затвердження низки цільових програм різних галузей розвитку громади та внесення змін до діючих програм.

«На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» прийнято рішення про демонтаж (вилучення) з публічного простору окремих елементів, які символізують російську імперську політику, що містяться на пам’ятниках, пам’ятних знаках на території громади. У рамках політики дерусифікації обранці громади ухвалили рішення про перейменування 18 вулиць у населених пунктах Ізяславщини», — додали в міськраді.

Важливим є прийняття рішення про безоплатну передачу у державну власність комунального майна Ізяславської міської територіальної громади в умовах правового режиму воєнного стану, згідно якого для військових частин мають бути передані придбані за кошти бюджету громади автошини та 13 безпілотних літальних апаратів.

Крім того, ухвалені рішення щодо штатних розписів комунальних установ, виплати матеріальної допомоги, низка рішень, пов’язаних з врегулюванням питань землі та управління майном комунальної власності, та ін.

Підсумовуючи засідання, міський голова Сергій Шлегель привітав депутатів із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував депутатському корпусу міської ради за злагоджену та ефективну роботу та побажав віри і впевненості у нашій Перемозі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Шепетівщині квітне болотний розмарин
В одній з громад Шепетівського району відкрився рекрутинговий пункт
На Шепетівщині воду із громадських колодязів направили на дослідження
На Шепетівщині очільник єпархії зібрав священників ПЦУ
На Шепетівщині засудили 18-річну дівчину, яка займалася шахрайством в інтернеті
Молодіжна рада Шепетівки знайомилася з писанкарством у майстерні «Кральова»

Читайте у цій рубриціНа Шепетівщині квітне болотний розмарин
В одній з громад Шепетівського району відкрився рекрутинговий пункт
На Шепетівщині воду із громадських колодязів направили на дослідження
На Шепетівщині очільник єпархії зібрав священників ПЦУ
Молодіжна рада Шепетівки знайомилася з писанкарством у майстерні «Кральова»
На Шепетівщині мешканці ведуться на вигадані соціальні виплати
FacebookTelegramViberWhatsAppX