На Шепетівщині через погодні умови побільшало травмованих
На Шепетівщині, як і в решті населених пунктів Хмельницької області, завітала зима у листопаді. Значне зниження температури повітря, сніг та ожеледь в останній тиждень цього місяця додали роботи медикам Шепетівської багатопрофільної лікарні.
Зокрема, мова йде про травматологів-ортопедів.
— Наразі збільшилася кількість звернень до лікарів із переломами, розтягненнями зв’язок та забоями, — зазначив для «День за днем» завідувач травматологічного відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Михайло Федина.
Відтак, додав, що лиш за останні кілька днів через ожеледицю госпіталізовано 10 пацієнтів із переломами різного ступеня важкості. Це — переломи ребер, верхніх та нижніх кінцівок, а також тазу.
Побільшало пацієнтів і у травматологів, які надають допомогу в поліклініці. Там щодня на прийомі протягом дня є 15–20 травмованих.
Михайло Ярославович каже, що лікарі-травматологи Шепетівської багатопрофільної лікарні готові до надання медичної допомоги населенню та збільшення числа пацієнтів. Однак, наголошує, аби мешканці громади були трохи обережніші. Адже краще запобігти травмуванню, ніж потім довго додати його наслідки.
Застерігає:
— При ходьбі по слизькій поверхні не варто тривати руки в кишенях, а також взувати взуття на високих підборах. Літнім людям, які пересуваються з ціпками, варто змінити наконечник на гумовий. А також наголошує, що не варто ходити на краю тротуару, аби бува ненароком не послизнутися та не впасти на проїжджу частину.



























Залишити відповідь