На Шепетівщині батько малолітньої дівчинки нехтує своїми обов’язками

На Шепетівщині батько малолітньої дівчинки нехтує своїми обов’язками

У вівторок, 7 листопада, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, на якому було розглянуто 11 справ. Головував на засіданні Василь Мисько, заступник міського голови.

Розглянуто дві справи про виконання батьками батьківських обов’язків щодо малолітніх та неповнолітніх дітей. За результатами розгляду батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання ними батьківських обов’язків та надано термін для виправлення ситуації.

Одна справа стосувалася надання висновку органу опіки та піклування щодо позбавлення батька батьківських прав стосовно малолітньої доньки. Членами комісії рекомендовано органу опіки та піклування надати висновок про доцільність позбавлення, оскільки батько протягом тривалого часу свідомо нехтує своїми обов’язками: ухиляється від виховання та утримання дитини тощо.

У справі щодо визначення місця проживання дитини з одним із батьків, після детального вивчення наданих документів, умов життя та виховання малолітньої, прийнято рішення в інтересах дитини.

Членами комісії рекомендовано надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній дитині, яка взята на облік внутрішньо переміщеної особи та зазнала психологічного насильства.

Позитивні рішення мали шість справ щодо вчинення правочину з житлом/майном, право користування яким чи співвласниками якого є діти. Батькам будуть надані дозволи з дотриманням майнових прав дітей.

На засіданні були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту 9 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з урахуванням нових потреб дітей та сімей.

«На засіданні комісії були заслухані інформації: начальника служби у справах дітей Антоніни Карназей — про актуальність створення патронатних сімей на території Нетішинської МТГ, з метою забезпечення необхідних умов для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки; начальника управління соціального захисту населення Валентини Склярук — про призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. З усіх питань порядку денного прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей», — повідомила Служба у справах дітей ВК НМР.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМедик із Шепетівки пліч-о-пліч із земляками рятує захисників на фронті
На Шепетівщині жінку спокусили гроші
У Шепетівці краянам вручали подяки і грамоти Верховної Ради України
На Шепетівщині впіймали злодія з «липкими руками»
В одній із громад Шепетівщини повідомили про тимчасове припинення електропостачання
Пожежники однієї з громад Шепетівщини отримали швейцарський спецодяг

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці краянам вручали подяки і грамоти Верховної Ради України
На Шепетівщині впіймали злодія з «липкими руками»
В одній із громад Шепетівщини повідомили про тимчасове припинення електропостачання
На Шепетівщині чоловік крадене в односельців використовував у власному господарстві
Пожежники однієї з громад Шепетівщини отримали швейцарський спецодяг
Хмельницькій ОВА повернули лісові землі, які є об’єктом підвищеного захисту зі спеціальним режимом використання
FacebookTelegramViberWhatsAppX