Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

24 жовтня в Шепетівській міській територіальній громаді проведено діалогову зустріч «Місцеві ініціативи, спрямовані на ЦСР», в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (Партнерство для сталого розвитку / ПРООН). Він впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством із питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA)

Зустріч пройшла за участі керівництва громади, депутатів міської ради, фахівців виконавчого комітету, депутаток міжфракційної групи «Рівні можливості» Шепетівської міської ради, представників обласного інформаційно-аналітичного тижневика «День за днем» та телеканалу «Like TV».

Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

Проєкт представили Вячеслав Третяк, регіональний координатор ПРООН у Хмельницькій області та Ганна Гаврилюк, сертифікований тренер ПРООН з програми «Сталого розвитку для державних службовців».

Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

У рамках проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» виконавчому комітету Шепетівської міської ради надано технічну підтримку, а саме 36 планшетів для реалізації місцевої ініціативи — забезпечення депутатського корпусу сучасними цифровими носіями. Наразі витратна частина використання паперу для підготовки пленарних засідань міської ради становить 663 594 аркушів на рік. У разі переходу на використання цифрових носіїв для підготовки проєктів рішень міської ради, економія на використанні паперу, зношуваності оргтехніки та поновлення роботи картриджів принтерів становитиме 604 035 грн до кінця поточної каденції. В рамках стійкості реалізації проєк­ту, ці кошти будуть спрямовані на подальші цифрові рішення, які призведуть до економії місцевого бюджету.

Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

Проєкт міської ради «Цифровізація муніципального управління» спрямований на зменшення використання паперових носіїв в Шепетівській міській територіальній громаді (підтримка Paperless). Реалізація проєкту спрямована на екологічний свідомий підхід до довкілля та підвищення ефективності муніципального управління через процеси цифровізації. Серед основних очікуваних результатів — це економія бюджету громади в частині закупівлі паперу на 40 %, підвищення рівня доступності інформації управлінцям за додатками до проєктів рішень (особливо ті, які містять макетні та графічні елементи: макети тимчасових споруд, кадастрові карти, проєкти забудов тощо, що дуже складно вивчати на паперових носіях), а також оперативний доступ до іншої інформації, яка необхідна для додаткового вивчення сесійних питань.

Під час зустрічі учасники детальніше ознайомилися з Цілями сталого розвитку (ЦСР) та обговорили імплементацію місцевих ініціатив, які спрямовані на ЦСР та їх локалізацію на місцевому рівні. Крім того, важливим є зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування для надання якісних та інклюзивних послуг мешканцям громади.

Детальніше з Цілями сталого розвитку можна ознайомитися за посиланням https://www.undp.org/uk/ukraine/tsili-staloho-rozvytku

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Пожежники однієї з громад Шепетівщини отримали швейцарський спецодяг
Під час комендантської години у молодика виявили пакунок із незаконним вмістом
У Шепетівці рятували жінку, яка застрягла (Відео)
У Шепетівці в контейнері виявили труп чоловіка: особу встановлюють
Як у громадах на Шепетівщині вирішили прикрашати ялинки
Невдовзі у Шепетівці відкриють вітальню святого Миколая

Читайте у цій рубриці



На Шепетівщині чоловік крадене в односельців використовував у власному господарстві
Пожежники однієї з громад Шепетівщини отримали швейцарський спецодяг
Хмельницькій ОВА повернули лісові землі, які є об’єктом підвищеного захисту зі спеціальним режимом використання
Посмертно нагородили Героїв із Полонської громади
Всесвітній день боротьби зі СНІДом: як у Шепетівці працює кабінет довіри
На Шепетівщині через погодні умови побільшало травмованих
FacebookTelegramViberWhatsAppX