У Шепетівці відремонтують та доукомплектують найпростіше укриття для населення

У Шепетівці відремонтують та доукомплектують найпростіше укриття для населення

Вчора, 26 жовтня, відбулось чергове засідання сесії Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Віталій Бузиль. У ході засідання депутати розглянули 58 питань порядку денного.

На початку засідання розглянули блок земельних питань, серед них проекти рішень про надання дозволів на виготовлення технічної документації та розроблення проектів землеустрою, а також про їх затвердження, про передачу на умовах оренди земельної ділянки й укладання договору оренди землі на новий строк, про передачу земельної ділянки у державну власність, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, а також про припинення права користування земельною ділянкою.

Затверджено Положення з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Внесено зміни до комплексної програми розвитку культури Шепетівської громади на 2021–2025 роки у зв’язку зі змінами вартості складових, послуг та товарів.

Відповідно до вимог законодавства та затвердженого міською радою Порядку, на 2024 рік затверджено фінансові плани комунальних підприємств громади у новій редакції.

На 2024 рік затверджено Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання таких робіт на території громади.

«У комунальну власність громади безоплатно прийнято 36 планшетів, які Шепетівська міська рада отримала в рамках проекту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (Партнерство для сталого розвитку / ПРООН), який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції. Планшети можуть використовуватися депутатами виключно для підготовки до пленарних засідань міської ради, ознайомлення та роботи з проєктами рішень», — повідомили у Шепетівській міській раді.

Розглянувши звернення комунальних підприємств, Шепетівському РЕП та Шепетівській багатопрофільній лікарні надано дозволи на списання застарілого майна, яке непридатне для подальшого використання.

На 2024–2025 роки затверджено Програму утримання кладовищ, пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дощок Шепетівської міської територіальної громади.

Рішенням сесії на баланс Шепетівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства передано нову ділянку відремонтованого водогону по вул. Героїв Небесної Сотні, від будинку № 38 до будинку № 54.

Задля забезпечення повноцінної реалізації прав співвласників на самостійне управління житловим будинком відповідно до розпорядження міського голови та рішення зборів співвласників, міська рада прийняла рішення про списання з балансу КП «Житлосервіс» дев’яти багатоквартирних житлових будинків.

На 2024–2025 роки продовжено дію Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020–2023 роки. Малозабезпеченим мешканцям громади надано одноразову грошову допомогу.

Внесено зміни до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік. Кошти освітянської субвенції з бюджету громади спрямовуються на закупівлю засобів навчання для навчальних кабінетів у школах, для навчання учнів 5–6 класів.

Прийнято рішення про укладання договору між Шепетівською міською радою та Департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації про передачу коштів з бюджету Шепетівської МТГ на поточний ремонт та доукомплектування найпростішого укриття для населення у Шепетівському медичному фаховому коледжі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМедик із Шепетівки пліч-о-пліч із земляками рятує захисників на фронті
На Шепетівщині жінку спокусили гроші
У Шепетівці краянам вручали подяки і грамоти Верховної Ради України
На Шепетівщині впіймали злодія з «липкими руками»
В одній із громад Шепетівщини повідомили про тимчасове припинення електропостачання
Пожежники однієї з громад Шепетівщини отримали швейцарський спецодяг

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці краянам вручали подяки і грамоти Верховної Ради України
На Шепетівщині впіймали злодія з «липкими руками»
В одній із громад Шепетівщини повідомили про тимчасове припинення електропостачання
На Шепетівщині чоловік крадене в односельців використовував у власному господарстві
Пожежники однієї з громад Шепетівщини отримали швейцарський спецодяг
Хмельницькій ОВА повернули лісові землі, які є об’єктом підвищеного захисту зі спеціальним режимом використання
FacebookTelegramViberWhatsAppX