У селищі на Шепетівщині у вихідні та на свята заборонили поливати городи водою з крана

У селищі на Шепетівщині у вихідні та на свята заборонили поливати городи водою з крана

За повідомленням КП «Білогір’я спецтрансбуд», на період з 1 червня до 1 вересня (щорічно) діє режим поливу питною водою із комунальної водопровідної мережі в смт Білогір’я садів та городів на присадибних ділянках у будні з 22:00 до 24:00.

Свого часу відповідне рішення «Про режим поливу водою із комунальної водопровідної мережі присадибних ділянок» прийняв Виконавчий комітет Білогірської селищної ради (від 15.07.2022 № 63).

Відповідно цього документа, забороняється на території селища полив питною водою із комунальної водопровідної мережі у вихідні та святкові дні та з 00:00 до 22:00 години у будні дні.

У ньому йдеться, що використання питної води із комунальної водопровідної мережі в Білогір’ї для поливу садів та городів у недозволені години, зазначені у п. 2, вважається нераціональним, яке приводить до виснаження джерел питного водопостачання.

Також забороняється улаштування тимчасових трубопроводів або шлангів для поливу присадибних ділянок без встановлення приладу обліку води. А в разі здійснення поливу присадибних ділянок за допомогою тимчасових трубопроводів або шлангів без встановлення приладів обліку води, витрати води на полив розраховувати згідно п. 3.3 та п. 3.4 розділу IV «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190.

При виявленні факту використання питної води з системи централізованого водопостачання для зрошування (поливу) газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок споживач сплачує витрату води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку безоблікового водокористування виявити неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Мешканку Славути за її діяння ув’язнили та конфіскували майно
В Ізяславській громаді закликають віддати шану загиблому Воїну: оголошено триденну жалобу
На Шепетівщині пенсіонера побили до смерті дерев’яною палицею
У бою на Донеччині загинув 20-річний воїн із Шепетівщини

Читайте у цій рубриці


Народився на Донеччині й загинув у бою за неї: на Шепетівщині попрощалися із мужнім воїном
У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
FacebookTelegramViberWhatsAppX