На Шепетівщині перевіряли легалізацію зарплати

Вчора, 21 березня, з метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам, проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Судилківської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

До складу робочої групи увійшли: перший заступник голови адміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко, заступник начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталія Валькова, завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ніна Ткачук та головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Хмельницькій області Максим Мазур.

Протягом дня було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Судилків та Лозично. Проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

За результатами обстеження порушені питання будуть розглянуті на відповідній комісії при Шепетівській РДА.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині перевіряли легалізацію зарплати»

  1. Шановні роботодавці! Оформляйте своїх працівників офіційно! Не позбавляйте їх права в майбутньому отримувати гідну пенсію!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці