На Шепетівщині довгожитель-ювіляр відвідує церковні богослужіння та щиро молиться за перемогу України
У січні відзначив свій поважний 95-й ювілей Кащук Василь Микитович з села Миклаші Ямпільської тергромади Шепетівського району. Привітати ювіляра завітав Ямпільський селищний голова Василь Кордонець та директор територіального центру КУ «Ямпільський ТЦСО» Наталія Бричківська.
До свого поважного віку ювіляр відноситься з посмішкою і впевнений, що саме щира віра, дотримання Божих Заповідей та посту — це запорука довголіття. Василь Микитович, не дивлячись на свій поважний вік, відвідує церковні богослужіння та щиро молиться за дітей, онуків, правнуків та за перемогу України!
«То ж бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки. Нехай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя наповнюється достатком! Довгих і щасливих років життя», — зазначають у селищній раді.



























Залишити відповідь