Шепетівських пенсіонерів навчили малювати мандали для самопізнання

Покращити емоційний стан своїх відвідувачів сьогодні, 31 січня, намагалися у денному відділенні Шепетівського територіального центру завдяки мандалотерапії. Літні шепетівчани не лише опанували техніку створенння сакральної символіки, а й дізналися її історію.

На початку зустрічі практичний психолог терцентру Юлія Мазурець розповіла про походження мандали та її види. Також уточнила, як саме її можна використовувати для покращення емоційного стану:

— Значення символів та кольорів розповіла лише після того, як наші відвідувачі намалювали мандалу. Під час виконання слухали медитативну музику. Коли малювали використовували техніку «вільного створення мандали», занурившись у світ своєї підсвідомості.

Після завершення малюнку відвідувачі центру разом з психологом обговорювали та розшифровували символи та кольори, а після цього сплели з ниток мандалу власних бажань.

— Літні відвідувачі охоче працювали з цією технікою, у всіх вийшли дуже оригінальні роботи, — додала пані Юлія.

Мандалотерапія є однією з різновидів арт-терапії. Останнім часом стрімко набрали популярність книги-розмальовки для дорослих з зображенням мандал.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці