60 книг отримала бібліотека в Шепетівському районі

Фонд Судилківської сільської бібліотеки поповнили на 60 книг сучасної популярної літератури завдяки Державній програмі, що діє в Україні з 2004 року.

Відтепер усі, хто бажає, звісно, якщо вони зареєструються в бібліотеці, зможуть прочитати перші три частини відомої серії книг, за якою знімають популярний серіал «Гра престолів» Джорджа Мартіна, а також фентезійну серію «Володар перснів» Дж. Р. Р. Толкіна й приквел до неї — «Гобіт, або туди і звідти». Сучасну українську фантастику представляють книги Макса Кідрука «Зазирни у мої сни» та «Любов і піраньї» й подружжя Марини і Сергія Дяченків — «Vita Nostra». Знайшлося місце і для романів українських прозаїків Сергія Жадана («Інтернат») і Юрія Винничука («Лютеція»).

Любителі пізнавальної літератури оцінять книги «Зачарована квітами» Неллі Топської, «Чорний лебідь» Насіма Талеба й «Синій зошит» Мирослава Дочинця.

Читачі дитячої бібліотеки зможуть досліджувати регіони України за допомогою серії «Енциклопедія. Казка. Гра.», а майбутні астрономи вивчатимуть таємниці Всесвіту за книгами Стівена Гокінґа і Люсі Гокінґ.

Ці та інші книги можна прочитати, завітавши до Судилківської сільської бібліотеки, що знаходиться в приміщенні Будинку культури (2-й поверх) за адресою вул. Героїв Майдану, 65.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «60 книг отримала бібліотека в Шепетівському районі»

  1. Ігор Волоткевич коментує:

    Цікаво …


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці