Блогери проекту «Вишиваний шлях» заночували у Шепетівці

Дивовижна подорож «Вишиваний шлях» — найдовший туристичний маршрут в Україні довжиною 2 225 км, який проходить через 11 областей із заходу на схід та зі сходу на захід. Його учасники — 4 trevel-блогери — вирушили на зустріч один одному. Кочівниця Ірина Журавель та відеоблогер Сергій Нагорний, що рухаються з Ужгорода у напрямку до Києва, 22 червня побували у Шепетівці.

Після відвідин визначних місць Шепетівки — музеїв — гості дали прес-конференцію. На зустріч прийшли волонтери Школи лідерів.

— Цьогорічний «Вишиваний шлях» має дещо інший формат — ми подорожуємо здебільшого громадським транспортом, тому й зупиняємося не в кожному місті, — пояснив Сергій. — Звичайні подорожуючі, як правило, лише споживають. Я та Ірина робимо навпаки — споживаємо, ділимося емоціями, враженнями, знімаємо відео та створюємо контент.

Часу не багато, тому Ірина та Сергій за один день відвідують щонайменше кілька міст.

— Відразу й неможна виокремити ті населені пункти, що сподобалися найбільше. Оскільки, де б ми не бували, всюди є дивовижні місця. Запам’яталося озеро Синевир, найменше місто України Белз, замки тощо, — розповіла Ірина.

У минулому році босі мандрівники Юрко Регліс та Іван Онисько також відвідали Шепетівку в рамках цього ж проекту. Про це ми писали у статті «Як дійдеш до краю — ступай за край…».

Допоки на ночівлю наших мандрівників ніхто не запрошував, так би мовити погостювати. Ірина та Сергій зупинялися у студентських гуртожитках, літніх таборах. У Шепетівці блогери заночували у кімнатах відпочинку залізничного вокзалу.

Наступного дня мандрівники вирушили далі: електричкою до Бердичева. Там вони мають намір відвідати не лише історичні пам’ятки культури, а й пивзавод.

Нагадаємо, що 5 червня вони розпочали подорож, а вже 28-го зустрінуться з іншими двома учасниками мандрів у столиці.

Більше деталей зустрічі у відео:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці