На Хмельниччині відкрили новий туристичний маршрут

На Хмельниччині відкрили новий туристичний маршрут

Палеотур на Хмельниччині «Історія кам’янецьких скель» був розроблений «Товариством подільських природодослідників та природолюбів», студентами й викладачами К-ПНУ ім. І. Огієнка на базі лабораторії прикладної географії і туризму (у співпраці з представниками туристичної галузі міста і НПП «Подільські товтри»). А Кам’янець-Подільська міська рада підтримала чудовий проєкт, який розкриває геологічну унікальність міста.

На Хмельниччині відкрили новий туристичний маршрут

Палеонтологічна експедиція інтерактивна та пізнавальна — учасники мають можливість не лише помандрувати крізь мільйони років до світу силурійських морів, але й можуть самостійно попрацювати з пошуковим обладнанням для віднайдення скам’янілостей у різних гірських породах. За QR-кодом на стендах можна перейти на віртуальну платформу, де отримаєте консультацію чи визначете вашу знахідку.

На Хмельниччині відкрили новий туристичний маршрут

«На маршруті, що пролягає Смотрицьким каньйоном, є інформаційні тумби, з яких можна дізнатися про геологію, мешканців давніх морів та схилів сучасної річки Смотрич», — повідомила пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради на своїй сторінці у фейсбуці.

На Хмельниччині відкрили новий туристичний маршрут

Тривалість такої мандрівки — 2 години, здійснити її можна самостійно чи з супроводом гідів.

А зареєструватися — тут: terrapodolica.com/paleotur-istoriya…

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Group of hikers walking along a rocky forest trail with backpacks, sunlit trees on either side.
Документи згоріли, а сила духу лишилася: на Хмельниччині військовий відновив втрачене 
На Хмельниччині підліток завів чужого мотоцикла викруткою
На Хмельниччині діти знайшли сумку з боєприпасами

Читайте у цій рубриці


Woman in a dark floral kimono holding a blue parasol, standing by a large window with green curtains and an ornate wall mural to the side.
Taxi with illuminated 'TAXI' sign on a dimly lit city street at night.
Highway scene at sunset with two blurred buses racing along multi-lane road and open fields on either side, sun low on the horizon.
Молодь з усієї України запрошують у мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads