У Шепетівці школяр через алкогольне отруєння потрапив у реанімацію

Цієї п’ятниці, 13 грудня, в місті Шепетівці 11-річного хлопчину у вкрай тяжкому стані, без свідомості було доставлено у реанімацію. Виявляється, у неповнолітнього сталося передозування алкоголем. До тями школяр прийшов лише наступного дня — у суботу. Наразі він у задовільному стані.

— Вже сьогодні, 16 грудня, я зустрілася з неповнолітнім та його мамою. Було проведено з обома профілактичні бесіди з приводу того що сталося. До того ж, вже направлено звернення до підприємців, аби не продавали неповнолітнім алкоголь. Щодо матері неповнолітнього, то служба скерує подання у поліцію за 184 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення — невиконання батьками обов’язків щодо виховання своїх дітей, — у телефонній розмові повідомила Катерина Купрацевич, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Під час бесіди хлопець сказав, що не пам’ятає, як опинився у лікарні. Пояснив лише, що того дня він пішов гуляти з другом, далі вони вживали пиво. Та лікарі переконані, що самим пивом справа не обійшлася.

Адже законодавством передбачена відповідальність як за продаж дітям алкогольних напоїв, так і за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння — статтею 15–3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів». Продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років також заборонено в Україні.

Нагадаємо, на Шепетівщині після дегустаціїї спиртних напоїв чо­тир­надця­ти­літнього під­літка гос­пі­та­лі­зу­ва­ли в ме­дич­ний зак­лад із ал­ко­голь­ним от­ру­єн­ням.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівці школяр через алкогольне отруєння потрапив у реанімацію»

  1. Скиба Галина коментує:

    Капец, куда мама смотрит?

  2. Alla Blackwood коментує:

    Жах


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці