Голова-хабарник Полонщини позивається до Президента

Голова-хабарник Полонщини позивається до Президента

У серпні цього року голова Полонської РДА «погорів» під час одер­жання чер­го­вої час­ти­ни неправомірної вигоди в сумі 15 700 до­ла­рів США. Відтак, його затримали, а речові докази вилучили. Однак, екс-посадовець не погоджується із рішеннями суду та позивається в різні інстанції.

Загалом, по­са­до­вець ви­ма­гав від пред­став­ни­ка од­но­го з фер­мерсь­ких гос­по­дарств гро­шо­ві кош­ти у роз­мі­рі 32 900 до­ла­рів США за ви­не­сен­ня роз­по­ряд­ження про зат­вер­джен­ня тех­нічної до­ку­мен­та­ції зе­мель­них ді­ля­нок за­галь­ною пло­щею 94 га для ве­ден­ня сіль­сько­го гос­по­дарс­тва тер­мі­ном на 10 ро­ків. 21 сер­пня 2018 ро­ку під час одер­жання чер­го­вої час­ти­ни неп­ра­во­мір­ної ви­го­ди в су­мі 15 700 до­ла­рів США вка­за­ну осо­бу зат­ри­ма­но, ви­лу­че­но ре­чо­ві до­ка­зи.

В підсумку, йому було по­ві­дом­ле­но про пі­доз­ру у вчи­нен­ні зло­чи­ну, пе­ред­ба­че­но­го ч. 4 ст. 368 КК Ук­ра­їни.

І вже 10 вересня Президент України підписав розпорядження про звільнення В. Солодкого з посади голови Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області.

Однак, такий хід подій не задовольнив екс-голову РДА. Натомість, він подав адміністративний позов в Окружний адміністративний суд Києва, аби той визнав протиправним та скасував розпорядження Президента.

Також однією із вимог стало:

«… поновити на посаді голови Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області та виплати заробітну плату за час вимушеного прогулу з 11.09.2018 по дату прийняття судом рішення».

Втім, справа поки, як то кажуть, не вигоріла. Окружний адміністративний суд міста Києва передав до Верховного Суду адміністративну справу за позовом екс-голови РДА до Президента України, Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області про визнання протиправними та скасування розпоряджень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Голова-хабарник Полонщини позивається до Президента»

 1. Голый Вася коментує:

  Иду я как-то мимо шепетовского Белого дома. А под ёлочками на стоянке машина стоит. Ну я машинально в салон глянул, так как оказался впритык.

  И вижу, как в той машине, один мужик из Белого дома другому мужику листы передаёт с чержежами какого строения. Я точно рассмотрел контуры фундамента.

  А взамен получает пачку денег.

  И так они были заняты, что на меня даже внимания не обратили. Всё так буднично. Без конспирации. Без всякой игры в Штирлица. Привыкли уже.

  Так что ждём шепетовскую серию с посадкой в тюрягу и аппеляционными соплями…

 2. В коментує:

  Вася, пишіть ще!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Полонному скоригували рух громадського транспорту
У Полонному пенсіонера придавило автомобілем
У 5 тисяч доларів оцінила експосадовиця свої «послуги» в усиновленні дитини
Мешканка Полонного примирилася з чоловіком, який зламав їй ребра та наставив синців
Водій скутера із Полонного поплатився, що вчасно не пройшов медогляд та іспитів після позбавлення права керування
На Полонщині чоловік підпалив поле та втік

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині патрульний скоїв ДТП із трьома загиблими
На Шепетівщині шахраї провели грошову реформу та вигідно здали житло
У поліції пояснили чому їх працівник застосував газовий балончик до шепетівчанина
У селі на Шепетівщині горів житловий будинок
Їхав і впав: на Хмельниччині судять працівника ТОВ «Вітагро»