Шепетівчанка продавала дитяче автокрісно, натомість стала жертвою фішингу
Фішинг є досить поширеним видом шахрайства в інтернет-просторі. Під виглядом цікавого контенту зловмисники чіпляють на «гачок» довірливих користувачів та отримують доступ до їх персональних даних.
27-річна жителька Шепетівки опублікувала на одному із сайтів оголошення про продаж дитячого автомобільного крісла. Згодом їй надійшло повідомлення від «продавця», яка під приводом купівлі товару надіслала фішингове посилання, нібито для підтвердження платежу. Жінка перейшла за посиланням та ввела дані своєї банківської картки. Після цього з її рахунку було знято 28 тисяч гривень.
«За даним фактом слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та встановлюють усі обставини», — зазначають у Шепетівському райуправлінні поліції.
Поліцейські попереджають — часто фішинг приховується за оголошеннями купівлі-продажу будь-якого товару за низькими цінами:
«Під час продажу товару онлайн спілкуйтеся з покупцем лише в чаті торговельного майданчика, не переходьте в інші месенджери і не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих платформах».



























Залишити відповідь