Шахрайка намагалася нажитися на постраждалих унаслідок ракетного удару

Шахрайка намагалася нажитися на постраждалих унаслідок ракетного удару

Правоохоронці викрили та припинили шахрайську схему збору коштів, організовану зловмисницею нібито для допомоги дівчині, пораненій унаслідок ворожого ракетного обстрілу сусіднього з Хмельниччиною обласного центру — Тернополя. Фігурантці вже повідомили про підозру.

«У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що жінка в одній із соціальних мереж опублікувала оголошення про збір коштів для допомоги 21-річній тернополянці, яка справді постраждала внаслідок ракетного удару. Аби викликати довіру користувачів, зловмисниця використала реальні фотографії потерпілої та представилася її однокласницею», — повідомили у поції Тернопільської області.

Водночас фігурантка вказала недостовірні особисті дані постраждалої й розмістила власні банківські реквізити для зарахування коштів. Крім того, вона зверталася до відомих у соціальних мережах осіб із проханням поширити інформацію про фейковий збір.

Шахрайські дії жінки були вчасно викриті та припинені правоохоронцями.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Відео на телефоні стало головним доказом: колишнього пастора підозрюють у сексуальному насильстві над двома дівчатками
White SUV on its side in shrubbery beside the road, police and bystanders overseeing the crash scene.
Five men with hands behind their backs are detained by armed officers near a white SUV, with Ukrainian law enforcement logos visible.
«Бронь» за 7000 доларів: викрили схему ухилення від мобілізації

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads