На Хмельниччині затримали чоловіка, який вирішував питання наслідків СЗЧ

На Хмельниччині затримали чоловіка, який вирішував питання наслідків СЗЧ

Викрито 48-річного чоловіка у Хмельницькій області, який за грошову винагороду обіцяв «вирішити питання» щодо поновлення на службі без будь-яких наслідків після СЗЧ. Він гарантував, що має «зв’язки» у військовій службі правопорядку, тому зможе допомогти уникнути покарання.

На Хмельниччині затримали чоловіка, який вирішував питання наслідків СЗЧ

«Затримали його у порядку ст. 208 КПК України після одержання від військовослужбовця 6,5 тисяч доларів США. Чоловіку повідомлено про підозру у зловживанні впливом (ч. 3 ст. 369–2 КК України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення понад 240 тисяч гривень застави. Триває встановлення всього кола ймовірно причетних осіб», — повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

Тим часом у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України додали у цій справі наступне:

«Хмельничанин, посилаючись нібито на свої зв’язки у регіональній ВСП, гарантував позитивно розв’язати дане питання. Зокрема, неінформування правоохоронні органи про факт СЗЧ та поновлення на службі без будь-яких наслідків».

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Примітка

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


П’яний водій поклав гроші в службове авто: чим закінчилася спроба «домовитися» на Хмельниччині
Вважався зниклим безвісти з листопада минулого року: на Шепетівщині підтвердили загибель Героя
У Хмельницькому під час пожежі травмувалася жінка
На Хмельниччиі поліцейські врятували цуцика від жорстокої господарки: як змінилося його життя

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads