Відео наїзду на собаку сколихнуло мережу: у сусідній із Хмельниччиною області розслідують жорстоке поводження з твариною

Відео наїзду на собаку сколихнуло мережу: у сусідній із Хмельниччиною області розслідують жорстоке поводження з твариною

23 червня неподалік багатоповерхівки на Вільському Шляху в сусідньому з Хмельниччиною обласномц центрі — місті Житомирі — водій позашляховика допустив наїзд на собаку. Відео з фіксацією події набуло широкого розголосу в соціальних мережах: собака за кілька хвилин після події загинув. Водій автівки після вчиненого зупинився, однак згодом поїхав геть, не зробивши нічого для порятунку тварини.

24 червня слідчі Житомирського районного управління поліції № 1 розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією — ч. 1 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) КК України.

«Патрульні УПП в області встановили особу керманича. Ним виявився 20-річний житомирянин. Автомобіль, на якому рухався молодик, вилучено, сам же причетний нині пояснює свої дії слідчим. Усі обставини правопорушення встановлюються», — повідомляє поліція Житомирської області.

Відео наїзду на собаку сколихнуло мережу: у сусідній із Хмельниччиною області розслідують жорстоке поводження з твариною

Правоохоронці нагадують, що згідно з чинним законодавством жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, карається обмеженням волі на строк від 1 до 3 років або ув’язненням від 2 до 3 років.

Також поліцейські закликають громадян:

«Якщо ви стали свідком чи очевидцем будь-яких неправомірних дій, не будьте байдужими та одразу ж звертайтеся до поліції за номером 102. Це дозволить правоохоронцям оперативно встановити причетних осіб та уникнути знищення доказів правопорушення».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччиі поліцейські врятували цуцика від жорстокої господарки: як змінилося його життя
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Blue minibus stopped on a road with orange traffic cones, police officers and bystanders nearby; Ukrainian police logo in corner.
Blue passenger train car at a wet platform at dusk, door open on the side.

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads