Керівник колонії спричинив державі тяжкі наслідки: деталі справи

Керівник колонії спричинив державі тяжкі наслідки: деталі справи

Працівники ДБР за сприяння керівництва ДКВС повідомили про підозру заступнику начальника Райківської виправної колонії № 73, що у сусідній із Хмельниччиною Житомирщині. Він незаконно виплачував заробітну платню відсутнім на службі співробітникам установи.

Встановлено, що з жовтня 2021 року до липня 2024 року посадовець забезпечував безпідставні виплати зарплати, премій та надбавок чотирьом працівникам на загальну суму понад 600 тис. гривень. При цьому вони тільки періодично з’являлися на роботі та майже не виконували службові обов’язки.

За попередніми даними, за це керівник отримував від працівників частину виплат.

Також встановлено, що заступник начальника колонії у 2023 році не задекларував будинок на 104 кв. м та земельну ділянку 0,213 га, на якій він знаходиться.

«13 травня обвинувальний акт відносно вказаного посадовця за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366–2 КК України скеровано до суду для розгляду по суті», — повідомили у прокуратурі.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Чотирьох працівників колонії, які брали участь в оборудці, звільнено з займаних посад. Вживаються заходи для відшкодування державі завданих збитків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Посилка з поштомата обернулася кримінальною справою: на Хмельниччині судитимуть 22-річну жінку
Банкнота зі Стусом, новий уряд і зарплати до 170 тисяч
Брали по 6 тисяч доларів за втечу з України: на Хмельниччині затримали двох жителів Львівщини (Відео)
Полум’я відрізало шлях до порятунку: на Хмельниччині поліцейські й сусіди врятували цілу родину (Відео)

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads