На Шепетівщині «горіло» зерносховище

Сьогодні, 1 серпня, працівники 21-ї Дер­жавної по­жеж­но-ря­ту­валь­ної час­ти­ни провели тактико-спеціальні навчання на Шепетівській хлібоприймальній дільниці ТОВ «Лотівка Еліт».

Для навчань було обрано один з найбільш пожежонебезпечних цехів, де проводиться сушка зерна. Відтак, гасили умовну пожежу. Обрали місце теж не випадково, оскільки наразі продовжується зернозбиральна компанія.

— Дані навчання були проведені з метою визначення готовності територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, оцінки готовності міської та районної ланок, аварійно-рятувальних служб та формувань до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у мирний та військовий час , — розповідає Вік­тор Мат­вій­­чук, на­чаль­­ник Ше­пе­тівсь­­ко­го район­но­го сек­то­ру ГУ ДСНС у Хмель­­ниць­кій об­лас­ті.

Загалом, до навчань залучили служби охорони громадського порядку, енергетиків, газову службу та медиків. Окрему увагу приділили відповідальним за протипожежний стан на об’єкті.

Підбиваючи підсумки навчань, Віктор Матвійчук зауважив, що всі служби спрацювали злагоджено. Втім, вважає за необхідне постійне підвищення професіоналізму.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Читайте у цій рубриці