На Шепетівщині міського голову судитимуть за службову недбалість

На Шепетівщині міського голову судитимуть за службову недбалість

Прокурори Шепетівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно одного із міських голів Шепетівщини за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Мова йде про закупівлю 1 тисячі квадрокоптерів на понад 16 млн грн для забезпечення Сил оборони України, яку міська рада провела в 2024 році.

«Розслідуванням встановлено, що майже третиною цієї суми заволодів підрядник, який суттєво «зменшив» вартість дронів, встановивши на них менш якісне та дешевше навігаційне обладнання — відеокамери й відеопередавачі. Завдяки таким махінаціям на виробництві кожного безпілотника товариство «економило» від 4 до 7,5 тис грн. Попри невідповідність поставленої техніки обумовленим характеристикам, очільник міськради підписав акти приймання-передачі. Таким чином державі завдано 6,1 млн грн збитків», — зазначає Офіс Генерального прокурора.

Також до суду скеровано обвинувальний акт стосовно підрядника. Йому інкриміновано привласнення чужого майна в особливо великих розмірах та легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 1, 2 ст. 209 КК України).

Досудове розслідування — Шепетівське райуправління поліції ГУНП в Хмельницькій області, оперативний супровід — Управління СБУ в області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Переказав 63 тисячі за товар, якого так і не побачив: шахрайство на Шепетівщині
У Шепетівці жінка викрала телефон просто з прилавка магазину: справу передали до суду
На Шепетівщині дерева пошкодили лінію електропередач: енергетики оперативно відновили світло
Назавжди 21: майже через два роки очікування Шепетівщина попрощалася з молодим офіцером «Мармуром»

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads