В одній із громад Хмельниччини невідомі вчинили цинічний акт на Меморіалі Слави полеглих Захисників
Дунаєвецька ТГ Хмельницької області на своїй сторінці у фейсбуці повідомила про неприємну подію у громаді, яка вражає своїм цинізмом.
«Невідомі (наразі) особи на Меморіалі Слави полеглих Захисників здійснили акт вандалізму, а саме викрадення ліхтаря освітлення та лампадок. Ця подія не лише обурлива, а й не припустима в наш час, адже вандалізм та крадіжка на таких місцях є не тільки порушенням закону, але й проявом зневаги до Воїнів-Земляків та до їх рідних. Такі вчинки сильно ображають та порушують суспільну гідність!» — резюмує Дунаєвецька ТГ.
Відтак, нагадує:
«За наругу над могилами, місцями поховання, осквернення або руйнування братських могил чи могил Невідомого солдата, пам’ятників, споруджених в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, а також учасників Революції Гідності, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в ООС (АТО), забезпечення оборони та відсічі збройної агресії росії передбачена КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Покарання за цей злочин — обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк».
Дунаєвецька міська рада звернулася до поліції з проханням встановити осіб зловмисників з подальшим притягненням до відповідальності та відшкодуванням заподіяних збитків.
«Якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка може допомогти в розслідуванні даного випадку, будь ласка, негайно повідомте поліцію», — закликають у міськраді.


























Залишити відповідь