Мешканець Хмельниччини через суд зобов’язав військову частину звільнити його зі служби

Мешканець Хмельниччини через суд зобов’язав військову частину звільнити його зі служби

Військовий з Хмельниччини, який виховує прийомну дитину з інвалідністю, через суд змусив військову частину розглянути його рапорт на звільнення зі служби та прийняти відповідне рішення. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як вказано у рішенні Хмельницького окружного адмінсуду, яке оприлюднили у судовому реєстрі, військовий звернувся до суду, щоб визнати протиправною бездіяльність військової частини щодо непогодження його звільнення з служби. Мешканець Хмельниччини просив також зобов’язати частину розглянути його рапорт та прийняти відповідне рішення.

У лютому 2024 року військовий з Хмельниччини подав командиру рапорт про звільнення з військової служби за сімейними обставинами — через виховання прийомної неповнолітньої дитини з інвалідністю. Рапорт військового не розглянули і рішення по суті прийняте не було. У відзиві на позовну заяву представник військової частини зазначив, що рапорт позивача до них не надходив.

Справу розглянув суддя, який дослідив усі докази та матеріали у цій справі.

Суддя визнав протиправною бездіяльність військової частини, зобов’язав її розглянути рапорт на звільнення позивача зі служби та прийняти відповідне рішення. Підставою для звільнення є сімейні обставини, відповідно до підпункту «г» пункту 2 ч. 4 ст. 26 ЗУ від 25.03.1992 № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу». Рішення ще можна оскаржити.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


П’яний водій поклав гроші в службове авто: чим закінчилася спроба «домовитися» на Хмельниччині
Вважався зниклим безвісти з листопада минулого року: на Шепетівщині підтвердили загибель Героя
Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
У Хмельницькому під час пожежі травмувалася жінка

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads