На Хмельниччині неповнолітній вдарив металевою викруткою літнього охоронця і втік

На Хмельниччині неповнолітній вдарив металевою викруткою літнього охоронця і втік

У Хмельницькому оперативно розкрили розбійний напад на страйкбольний тир. 17-річного нападника поліцейські розшукали і затримали на залізничному вокзалі — він не встиг покинути межі міста.

Подія сталася у парку ім. Івана Франка. Пізно ввечері до охоронця ігрового тиру підійшов невідомий молодик і почав погрожувати металевою викруткою, а потім декілька разів вдарив 73-річного чоловіка в обличчя. Коли потерпілий дістав мобільний телефон, аби викликати допомогу, зловмисник його відібрав, та прихопивши з тиру дві страйкбольні гвинтівки, зник у невідомому напрямку.

Потерпілий звернувся по допомогу до випадкового перехожого, який і викликав поліцію. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та кінологи. Обстеживши прилеглу територію, службові собаки знайшли викрадені гвинтівки неподалік місця події.

Незабаром на залізничному вокзалі поліцейські виявили і нападника. Зловмисником виявився 17-річний житель Кам’янець-Подільського району. В нього вилучили викрадений в охоронця телефон.

Наразі слідчі Хмельницького районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури вже оголосили молодику підозру за ч. 4 ст. 187 (Розбій, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. На період розслідування суд помістив його під цілодобовий домашній арешт.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


П’яний водій поклав гроші в службове авто: чим закінчилася спроба «домовитися» на Хмельниччині
У Хмельницькому під час пожежі травмувалася жінка
На Хмельниччиі поліцейські врятували цуцика від жорстокої господарки: як змінилося його життя
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads