У Шепетівці горів житловий будинок

Протягом минулої доби, 2 листопада, вогнеборці Хмельниччини ліквідували чотири пожежі на території області.
«Так, на вул. Пліщинська в м. Шепетівка горів житловий будинок. Рятувальники оперативно прибули та ліквідували пожежу, що розповсюдилася площею 8 кв. м. Через ймовірне потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал, вогнем частково знищено підлогу», — зазначає Головне управління ДСНС у Хмельницькій області.
Горіли й екосистеми — поза межами с. Жемелинці Шепетівського району та на відкритій території на вул. Ігоря Брановицького в м. Кам’янець-Подільський.
А в с. Бережанка Хмельницького району через ймовірний підпал спалахнуло сіно. Пожежу було ліквідовано, проте сіно вогнем знищене.
Підписатися на наші новини у месенджерах:


Залишити відповідь