Обвинувачений у смертельному ДТП заявив про порушення його права

Підготовче судове засідання у справі резонансного ДТП у Шепетівці відбулося сьогодні 30 березня. Засідання двічі зупиняли, через невчасну явку одного з потерпілих та паперові моменти.

Після обов’язкової процедури представлення присутніх сторін судового процесу, суддя Олександр Березюк зазначив:

— Мета сьогоднішнього засідання — з’ясувати, чи справа може бути призначена до судового розгляду, визначити коло осіб, які повинні брати участь у розгляді справи.

На судове засідання мали прийти й інші потерпілі, стосовно яких обвинувачений Анатолій Равський також вчинив ряд злочинів. Але прийшов лише один. Інший потерпілий вказав, що через стан здоров’я не може бути присутнім у суді. Третій же запізнювався. З цього приводу до судді звернувся прокурор і попросив зробити годинну перерву, аргументуючи, що його присутність важлива. Суддя задовольнив прохання прокурора.

Вже за годину засідання продовжилося. Прокурор зачитав перелік свідків у цій справі та подав два клопотання. Одне з яких — продовження запобіжного заходу для обвинуваченого.

Захисник Анатолія Равського звернувся до судді щодо клопотання про продовження тримання під вартою його підзахисного. Адвокат підсудного вважає ризики, на які посилається прокурор, нічим не обґрунтованими. Натомість у випадку призначення більш м’якої форми запобіжного заходу — цілодобового домашнього арешту — його підзахисний не буде переховуватися від суду і не вчинятиме інших кримінальних правопорушень, не здійснюватиме тиск на потерпілих та свідків.

Також адвокат заявив, що порушено право його підзахисного на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Попросив у судді перерви з цього приводу.

— Підозрюваному Равському була надана можливість ознайомитися зі всіма матеріалами кримінального провадження, про що свідчить розписка, — зазначив прокурор.

Але підсудний сказав, що мав бажання ознайомитися із всіма томами справи. І суд оголосив ще одну перерву, задля доставки копій матеріалів кримінального провадження та розписки про ознайомлення з ними.

До обвинувального акту додано цивільний позов потерпілого Дячука про стягнення майнової та моральної шкоди з обвинуваченого Равського у сумі 1 млн 38 тисяч 576 грн завданої вчиненими кримінальними правопорушеннями.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя зачитав ухвалу про передачу справи до судового розгляду та задоволення клопотання щодо тримання під вартою обвинуваченого Анатолія Равського ще 60 діб. Ухвала оскарженню не підлягає.

Наступне засідання у справі призначено на 4 квітня.

Детальніше у відеосюжеті:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Обвинувачений у смертельному ДТП заявив про порушення його права»

  1. Дмитрий Долюк коментує:

    Який ще домашній арешт, цього бандюка садити треба довічно, тварюку, нехай мучиться

  2. Дмитрий Долюк коментує:

    Адвокатішка цієї тварюки, побійся Бога, хоча ти такий самий бандюк як і твій підсудний


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці