Ні допомоги, ні грошей: на Хмельниччині ошукали жінку

Ні допомоги, ні грошей: на Хмельниччині ошукали жінку

Минулої доби до підрозділів поліції Хмельниччини звернулися троє громадян, які стали жертвами шахраїв. Загальна сума завданих збитків складає більше 112 тисяч гривень.

Так, в м. Дунаївці до 51-річної місцевої жительки зателефонувала невстановлена особа, яка представилась правоохоронцем, та під приводом не притягнення до відповідальності її сина за начебто нанесення тілесних ушкоджень, шахрайським шляхом заволоділа 40 000 гривень, які жінка перерахувала на вказаний їй рахунок.

А у Хмельницькому до 51-річної громадянки зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником служби безпеки банку, та під приводом покращення ступеню захисту картки, шахрайським шляхом заволоділа 46 230 гривень.

«Ще одна 37-річна хмельничанка потрапила на шахрайську «вудку», перейшовши в одному з месенджерів за фішинговим посиланням на вебресурс «єДопомога». Жінка ввела особисті дані та реквізити банківської картки, після чого її з рахунку зникло 26 257 гривень», — повідомила пресслужба поліції Хмельницької області.

За всіма вказаними фактами поліцейські проводять перевірки і закликають громадян не довіряти незнайомцям та в жодному разі нікому не повідомляти свої особисті дані, логіни, паролі чи реквізити банківських рахунків. А інформацію щодо виплат отримувати лише з офіційних джерел!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині затримали кримінального авторитета, який організував закрите місце для спільного вживання кокаїну (Відео)
Усе виглядало як справжній заробіток: жінка з Шепетівщини втратила понад 45 тисяч гривень
Поїздка закінчилася лікарнею: у Хмельницькому чоловік травмувався в салоні тролейбуса
Відпочинок із порушеннями: що приховував туристичний бізнес на Дністрі

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині затримали кримінального авторитета, який організував закрите місце для спільного вживання кокаїну (Відео)
На Хмельниччині розслідують смертельну ДТП за участю водія з Вінницької області
Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads