На Хмельниччині 18-річний «забронював» у шахраїв місце у черзі на соцвиплату

На Хмельниччині 18-річний «забронював» у шахраїв місце у черзі на соцвиплату

Поліція Хмельниччини застерігає, що шахраї продовжують «полювати» на довірливих громадян. За минулу добу ошукали трьох жителів Хмельницького на загальну суму понад 55 тисяч гривень.

До 51-річного жителя обласного центру зателефонував невідомий і представився працівником служби безпеки банку. Під приводом захисту коштів, шахрай випитав особисті дані, після чого з рахунку потерпілого було списано 31 000 гривень.

Ще однією жертвою шахраїв став 28-річний чоловік. Намагаючись здійснити онлайн-покупку, потерпілий перерахував понад 15 000 гривень за павербанк, але товар так і не отримав.

А 18-річний хмельничанин натрапив на шахраїв, коли намагався оформити соціальну виплату. Побачивши оголошення про надання матеріальної допомоги в одній із соцмереж, юнак перерахував 1100 гривень за бронювання місця на виплату. Та зовсім скоро зрозумів, що його ошукали.

За усіма вищевказаними фактами поліцейські проводять перевірку. Правоохоронці нагадують не довіряти незнайомцям. Аби вберегтися від шахрайських дій, не перераховуйте кошти за товари наперед, нікому не повідомляйте особистих даних, отримуйте інформацію з приводу соціальної допомоги лише на офіційних сайтах міністерств і відомств.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
На Хмельниччині затримали чоловіка, який продавав таблетки метадону
Довічне ув’язнення та 15 років позбавлення волі: на Хмельниччині засудили агентів фсб, які організували теракт
На Хмельниччині у ДТП травмувалася жінка з 7-річним хлопчиком

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads