У Шепетівці чоловік поки чекав таксі вчинив крадіжку
Подія сталась цьогоріч наприкінці вересня у місті Шепетівці. У вечірню пору під час негоди зловмисник зайшов до приміщення служби перевізників. Диспетчер запропонувала йому послуги таксі, той погодився та залишився чекати авто. А поки очікував — викрав особисті речі працівниці служби.
Згодом потерпіла звернулась до поліції за допомогою. Правоохоронці оперативно відреагували на повідомлення, встановили обставини події та особу зловмисника.
Ним виявився 32-річний шепетівчанин з кримінальним минулим. Невдовзі він постане перед судом за вчинення чергової крадіжки. Слідчі Шепетівського районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили йому підозру за ч. 4 ст. 185 ( Крадіжка, вчинена повторно, в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Наразі за скоєне місцевому рецидивісту загрожує ще один термін ув’язнення.



























Залишити відповідь