На Шепетівщині третій місяць розшукують 48-річного чоловіка
Інформація про зникнення чоловіка надійшла до Шепетівського районного управління поліції цьогоріч на початку червня. Правоохоронцям відомо, що 48-річний житель села Кам’янки Улашанівської територіальної громади Володимир Вікторович Власов 2 червня близько 13-ї години вийшов із дому. Зниклий вирушив у невідомому напрямку та до цього часу не повернувся.
Прикмети зниклого — зріст 160–165 см, худорлявої тілобудови. У день зникнення був одягнений у байкову сорочку сірого кольору з білими смужками, спортивні штани синього кольору з синтетичного волокна, взутий у чорні калоші. Серед особливих прикмет — накульгує на праву ногу та постійно тримає праву руку у зігнутому стані.
«Якщо ви маєте будь-яку інформацію про зниклого Володимира Вікторовича Власова, просимо повідомити за номерами телефонів — (03840) 4-00-76, (068) 624-63-89, (097) 164-62-14 або 102», — йдеться у звернення правоохоронців.



























Залишити відповідь