У сусідній із Хмельниччиною області чоловіки продавали гуманітарну допомогу

У сусідній із Хмельниччиною області чоловіки продавали гуманітарну допомогу

Реалізовувалися товари в основному військового призначення — плитоноски, військовий одяг тощо. Викрили протиправну діяльність у сусідній із Хмельниччиною області — Тернопільській — оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області спільно зі слідчими Кременецького районного управління поліції.

У сусідній із Хмельниччиною області чоловіки продавали гуманітарну допомогу

Четверо чоловіків, маючи дозволи на виїзд до Європейського союзу, ввозили до України гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб. В подальшому завезені вантажі розподіляли між учасниками злочинної групи та реалізовували на території власних допомогосподарств.

У сусідній із Хмельниччиною області чоловіки продавали гуманітарну допомогу

«14 липня правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків та вилучили гуманітарну допомогу: формений одяг, розгрузки, тактичні окуляри, ножі, продукти харчування, засоби особистої гігієни, речі для немовлят, аптечки та медикаменти, серед яких сильнодіючий лікарський засіб «Трамадол». Сума вилученого майна орієнтовно становить два мільйони гривень», — повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України на своїй сторінці у фейсбуці.

У сусідній із Хмельниччиною області чоловіки продавали гуманітарну допомогу

Вирішується питання про повідомлення фігурантам підозри за ч. 3 ст. 201–2 (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснюється прокурорами Кременецької окружної прокуратури.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Вважався зниклим безвісти з листопада минулого року: на Шепетівщині підтвердили загибель Героя
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Серце перестало битися після важкої хвороби: на Шепетівщині попрощалися із Захисником
Родина побачила телефон Захисника в мережі, але ним користувався окупант: у Шепетівці попрощалися із Андрієм Зайцем

Читайте у цій рубриці


Зник із подвір’я: 2-річного хлопчика знайшли у водоймі, але врятувати не вдалося
На Хмельниччині Jeep переїхав чоловіка: що відомо
Директора психоневрологічного інтернату викрили на торгівлі людьми
Водій катав 18-річну дівчину на капоті та в’їхав у дерево: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads