«Восьмий раз на одні і ті ж граблі»: хмельницьким судом засуджено місцевого жителя

«Восьмий раз на одні і ті ж граблі»: хмельницьким судом засуджено місцевого жителя

За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Хмельницького в суді доведено вину 38-річного хмельничанина у вчиненні майнових злочинів.

У 2019–2021 роках зловмисник вчинив вісім майнових злочинів, від крадіжки продуктів із супермаркету до викрадення мобільних телефонів з автомобілів хмельничан, всього майна на загальну суму близько 9000 грн.

Для чоловіка це вже восьма судимість, востаннє він відбував покарання у місцях позбавлення волі.

«Вироком Хмельницького міськрайонного суду його визнано винуватими та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі», — повідомляє пресслужба Окружної прокуратури міста Хмельницького.

Досудове розслідування здійснювалось Хмельницьким районним управлінням поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Шепетівщині осліпленому ревнощами чоловіку доведеться відповісти за кривавий напад
Blurred man in a light gray jacket stands before a height chart in a police mugshot, Ukrainian police logo visible.
На Хмельниччині суд збільшив строк покарання чоловік, який систематично кривдив матір
Передавав рф координати ЗCУ та підпалив авто вiйськового: суд на Хмельниччині залишив вирок зраднику

Читайте у цій рубриці


Хотів встановити застосунок для повітряних тривог, а втратив купу грошей: нова шахрайська схема на Хмельниччині
На Шепетівщині мікроавтобус зіткнувся з дизельним потягом: що відомо
На Хмельниччині затримали кримінального авторитета, який організував закрите місце для спільного вживання кокаїну (Відео)
На Хмельниччині розслідують смертельну ДТП за участю водія з Вінницької області
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads