Хмельниччина для придбання житла сиротам отримає 28,7 млн грн

Хмельниччина для придбання житла сиротам отримає 28,7 млн грн

Нещодавно заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв провів засідання регіональної комісії з питань розподілу у 2021 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Члени комісії розглянули питання щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету, які виділені для Хмельниччини з метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загалом для області передбачено виділення 28,7 млн грн. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, виділено три вікових категорії осіб, які можуть претендувати на отримання коштів цієї субвенції: 16–23 роки, 23–35 років та старші за 35 років.

Як зазначили в Хмельницькій ОДА, для першої групи передбачено фінансування житла за кошти держбюджету в обсязі 100 %, для решти — на умовах співфінансування. Особам віком 23–35 років з держбюджету може бути профінансовано 70 % вартості житла, а особам старших віком 35 — 30 %. Співфінансування може здійснюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів, власних коштів особи аби з інших джерел, не заборонених законом. Пріоритет у фінансуванні мають особи віком понад 35 років, решта коштів субвенції має бути розподілена пропорційно до кількості осіб в кожній з вікових категорій. Черговість виділення коштів визначається відповідно до дати взяття людини на квартирний облік.

У ході засідання члени комісії затвердили сформований за інформацією територіальних громад список осіб, які на Хмельниччині можуть претендувати на такі кошти. Також вони обговорили юридичні та технічні моменти розподілу коштів субвенції.

Володимир Юр’єв зазначив, що розподіл коштів субвенції має бути здійснений прозоро та з дотриманням законодавства. Окрім того, посадовець звернув увагу на несумлінне ставлення керівництва окремих громад області до питання належної організації роботи підрозділів служб у справах дітей в територіальних громадах. Він наголосив, що вони не лише обов’язково повинні бути створені у кожній громаді, а й мають працювати ефективно і дієво, аби належним чином забезпечити дотримання прав та соціальний захист дітей.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВетеранка війни зі Славути через суд захищала право на приватизацію власного житла
У Шепетівці встановлюють нові камери загального огляду і розпізнавально-номерні
Два спортивні об’єкти на Шепетівщині можуть реалізувати державним коштом
Як зробити ремонт у житловій квартирі без переїзду
В одну з громад Шепетівського району доставили кисневу станцію
На Хмельниччині 3 дітей-сиріт отримали сертифікати на нове житло

Читайте у цій рубриціПерший енергоблок Хмельницької АЕС відключили від енергомережі
У Хмельницькому СБУ звільняла заручників
На Хмельниччині  незаконно вирізали деревини на суму понад 93 тисячі гривень
Чоловік платитиме аліменти на утримання повнолітньої доньки, поки та навчатиметься
Лісгосп на Хмельниччині заробив понад 17 млн грн на продукції з низькосортної деревини
Мешканці Хмельниччини найбільше дбають про здоров’я