У Хмельницькому за чистотою і порядком слідкуватимуть через камери відеоспостереження

Днями Хмельницьке міське комунальне підприємство «Хмельницькінфоцентр» уклало договір із Товариством з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика» щодо встановлення камер відеоспостереження. Їх очікувана вартість складала 1300000 гривень. Про це свідчить тендер, розміщений на сайті ProZorro.

Системи встановлять для забезпечення відеоконтролю та відеоспостереження за міськими об’єктами з масовим перебуванням людей та у місцях розташування контейнерних майданчиків для збору сміття.

Тендерні пропозиції подали лише два учасники: ТОВ «ДЕПС СОЛЮШЕНЗ» — 987 тисяч гривень та Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика», яке запропонувало суму на кілька тисяч гривень менше, ніж його суперник — 979 тисяч гривень.

Відтак, ТОВ «Інженіринг-Аналітика» до 31 грудня 2020 року зобов’язується поставити 26 комплектів телевізійного й аудіовізуального обладнання. Сюди входить: відеокамера оглядова Hikvision з аналітикою оточуючого середовища в комплекті з програмним забезпеченням та ліцензією, картка пам’яті, комутаційний бокс, некерований комутатор, оптичний патчкорд, жорсткий диск.

Варто зазначити, що у ціну обладнання входить вартість супутніх послуг із встановлення, підключення, налаштування обладнання та програмного забезпечення.

Окрім того, цьогоріч встановлять 7 камер відеоспостереження NikVision у Хмельницькій гімназії № 1 ім. В. Красицького. Вони обійдуться закладу у 27776 гривень. Переможцем тендеру стала ФОП Стаднік Катерина Олександрівна.

Будь-який об’єкт будівництва, до прикладу, магазин, готель, лікарня чи школа — потребує надійної охорони. Важливою частиною охоронної системи є — відеоспостереження. На сайті https://oxrana-kharkov.com/uslugi/ustanovka-sistemy-videonablyudeniya фахівці не тільки підберуть відповідне обладнання, а також підготують технічне завдання, огляд об’єкту, що потребує охорони, та виконають всі роботи зі встановлення та вводу в експлуатацію.

Також послугами з встановлення обладнання системи охоронної сигналізації, системи контролю доступу, системи відеоспостереження скористається і Хмельницький обласний військовий комісаріат. За даними сайту публічних закупівель, вартість цих послуг складе орієнтовно 234 тисячі гривень.

Послуги з встановлення внутрішніх камер відеоспостереження на першому поверсі будівлі Хмельницького окружного адміністративного суду обійдуться у 7 тисяч гривень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці